Dizi Haberleri

Emanet Dizisi Yeni Kamera Arkası Görüntüleri! Seher İle Yaman Videosu

Emanet dizisinin yeni kamera arkası görüntüleri ortaya çıktı. İşte o görüntüler. Emanet dizisi tüm hızıyla devam ediyor. Bu yazıda Emanet kamera arkası görüntüleri , dizinin ileriki bölümlerinde neler yaşanacağından ve daha fazla olaydan bahsedeceğiz.

Emanet Dizisi Kamera Arkası Görüntüleri

Emanet Yaman ve Seher Eğlenceli Görüntüleri https://youtu.be/IPRCTlRmCN8

Emanet Yeni Bölümlerinde Neler Olacak?

Emanet ile ilgili dizi haberleri Dizi Analiz sitemizde yer almaya devam ediyor. Emanet dizisi yeni bölümlerinde izleyeceğimiz sahneler bizleri mutlu edecek gibi. Bildiğimiz üzere Yaman ve Seher’in arası bozulmuştu ama Seher’in yufka yüreği ile tekrardan taktir aldı.

Kamera Arkası görüntülerinden de izlediğimiz gibi Yaman ve Seher’in yakınlaşma sahnelerini görüyoruz. Büyük ihtimalle 10 bölüm sonra İkbal’in bir planı deşifre olacak. Bunun üzerine Yaman ve Seher birleşip olan olayları çözmeye çalışacak , işte o sırada Yaman ve Seherin birleşme sahneleri artacak.

Emanet Reytingleri Yükseliyor!

Emanet 55. Bölümü ile 2.58 reyting,Emanet 54. Bölümü ile 2.61 reyting,Emanet 53. Bölümü ile 2.67 reyting almayı başardı. İlk analizlerimizdede dediğimiz gibi dizimizde artış devam ediyor.

İlk bölümü ile (1.10) reyting alan Emanet dizisinin izleyici kitlesi yükselmeye devam ediyor.

Emanet Yükseliyor , Yemin Düşüyor!

Emanet dizisinin ilk bölümünden bu yana izleyici kitlesi yükselmeye başladı. Yemin dizisinde ise Emanet başladığından bugüne düşüşler yaşanmaya başladı. İkisinin de aynı gün nerdeyse aynı saatlerde olması büyük bir dezavantajdı , Yemin dizisinin hafta sonuna çekilmesi reytinglerinin yükselmesine neden oldu.