Haberler

Caner Çalışır Kimdir? Neden Öldü?

Sosyal medya fenomeni Caner Çalışır hayatını kaybetti. Bu sebeple Caner Çalışır kimdir ve neden öldü? Kaç yaşında? Sorguları arama motorlarında yoğun şekilde aramaya başladı. Ayrıntılar yazımızda…

Caner Çalışır Kim?

Sosyal medya fenomeni Caner Çalışır, 1989 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Radyo ve televizyonculuk mezunu olduktan sonra Vine videoları çekmeye başladı. 

Berna Arıcı ile çektiği “Berna saçında kene var topla topla gene var” şeklindeki videosu ile popüler oldu. Çektikleri bu Vine, Okan Bayülgen, Taci Kalkavan gibi ünlülerin hesaplarından ReVine yapıldı. “Ablan Star Bebeğim” cümlesiyle geniş bir kitlenin tanıdığı isim haline gelen Caner Çalışır ayrıca, 2 bölüm Kiraz Mevsimi, Acil Aşk Aranıyor, Ulan İstanbul’ da oynadı. Okan Bayülgen ile birlikte de bir dönem çalışan Caner Çalışır, DJ’lik performanslarıyla da biliniyordu. Caner Çalışır’ın İnstagram hesabında 1 milyon takipçisi bulunuyordu.

Son olarak ‘Benimle Söyle’ programında jürilik yapan fenomen Caner Çalışır, Survivor yarışmasından tanıdığımız Cemal Can, Kerimcan Durmaz, İrem Derici ve Selin Ciğerci gibi birçok ünlü isimle yakın arkadaştı. 

Caner Çalışır’ın ünlü arkadaşları ölümünün ardından üzüntü ifadelerini İnstagram hesaplarından paylaştılar.

Caner Çalışır Neden Öldü

Caner Çalışır‘ın, bu sabaha karşı geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybettiği öğrenildi. Caner Çalışır’ın ölüm haberini yakın arkadaşı Samet Liçina verdi. Caner Çalışır 31 yaşında hayata gözlerini yumdu.