Mucize Doktor 53. Bölüm İzle! Son Bölüm Tek Parça İzle! 54. Bölüm Fragmanı

Mucize Doktor dizisi FOX Tv’de yine harika bir bölümle ekranlara geldi. Öncelikle dizinin yayınlanan son bölümü olan 53. bölümü kaçıranlar için linkimiz yazımıza ekleyelim sonrasında yeni bölümde neler olacak onlardan biraz söz edelim. Mucize Doktor 53. bölüm izleme linki haberimizde.

MUCİZE DOKTOR 53. BÖLÜM İZLE!

Mucize Doktor 54. Bölüm Fragmanı – Dizi Analiz

Dizinin bu haftaki 53. bölümünde Ali’nin sıra dışı maceraları tüm hızıyla devam etti ve Ali kaybettiği arkadaşı hatta arkadaştan da öte sırdaşı Adil Hoca’nın  yokluğunu kendi içerisinde en derinden hissetti. Kardeş hasthane projesinde Barış’ın birbirine dolaşmış parmakları  ise hepimizi hem en derinden yaraladı hem de fazlasıyla üzdü.

Peki 54. bölümde acaba neler olacak?

Bizler hangi sürpriz olaylara ve hangi sürpriz gelişmelere tanık olacağız? İsterseniz olabileceklere jet hızıyla hemen bir göz atalım.

Ali uzman doktorun bütün hakaretlerine rağmen asla pes etmeyecek. Barış’ı iyileştirebilmek adına elinden ne gelirse yapacak ve gerçekleştireceği başarılı operasyonla Barış’ın ellerini kurtaracak. Uzman doktor her ne kadar Ali’ye hatalı davrandığını ve yanlış yaptığını kabul ederek özür dilese de Ali için artık yepyeni bir dönem başlayacak. Ali Nazlı’ya maskeli baloda bir türlü söyleyemediği aşkını sonunda itiraf edecek fakat Nazlı’nın annesinin kendisini istemediğini de dile getirecek. Ezo da bu arada boş durmayacak tabii ki. Nazlı’nın ve Ali’nin arasını açmak için Ali’nin ağzından laf almaya çalışacak.

Ferman ve Tanju arasında yaşanacak hararetli tartışma ve belki de bir bardak fırtınada kopacak şiddetli kavga sonucu Ferman’ın hastanedeki görevine son verilecek. Ve elbette en önemlisi başhekimlik savaşının galibi kim olacak? Mucize Doktor dizisinde bir sonraki hafta yaşanacakları hepimiz büyük bir heyecanla bekliyoruz.

Mucize Doktor 54. Bölüm Fragman – Analiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.