Diziler Ne Zaman Yeniden Başlayacak? Yeni Bölümler Ne Zaman Başlar?

Diziler ne zaman başlayacak? Korona virüs nedeniyle Çukur, Sefirin Kızı, Hercai gibi bir çok dizinin çekimleri durduruldu. Peki diziler ne zaman başlar? Dizilerin çekimleri ve yeni bölümleri ne zaman başlayacak? (dizianaliz.com)

Diziler Ne Zaman Yeniden Başlayacak?

Kimi diziler tamamen bitti. Kimi diziler de tekrar kaldığı yerden devam edecek. Bu yazımızda sizlere devam edecek dizilerin çekimlerinin ne zaman başlayacağını ve ekranlarda yaklaşık olarak hangi tarihte yerini alacağını aktaracağız.

Sefirin Kızı Dizisi Yeniden Ne Zaman Başlayacak?

Star TV’de yayınlanan ve büyük kitlelerin ilgisini çekmeyi başaran ‘Sefirin Kızı’ dizisinin çekimlerinin ne zaman başlayacağı netlik kazandı!

Oyuncu kadrosunda; Engin Akyürek, Neslihan Atagül Doğulu, Uraz Kaygılaroğlu, Erhan Alpay, Tülin Yazkan, Gonca Cilasun, Hivda Zizan Alp,
Doğukan Polat ve Erdal Küçükkömürcü gibi önemli oyuncuların yer aldığı, Korona virüs nedeniyle çekimlerine bir müddet ara verilen dizinin
sete ne zaman çıkacağı netleşti fakat maalesef dizi 4 bölüm yayınlandıktan sonra 19. bölümü ile sezon finaline gidecek.

Ekip 1 Haziran tarihinde sete çıkıyor. Bu da demek oluyor ki dizi en geç Temmuz ayında yayınlanmaya başlayacak. Ancak kısa bir aranın arkasından yeni sezonu ile Star Tv Ekranlarında olması bekleniyor.

Çukur Dizisi Yeniden Ne Zaman Başlar?

Show TV’nin fenomen haline gelen başarılı dizisi “Çukur” sezon finali yapan dizilerden. Başrollerinde; Aras Bulut İynemli, Nejat İşler, Damla Sönmez, Hazal Subaşı, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Necip Memili, Kubilay Aka, Cihangir Ceyhan, Burak Dakak, Nur Sürer ve Meral Çetinkaya gibi isimlerin yer aldığı dizi, son bölümüyle birlikte sezon finali yaptı.

Çekimlerine Ağustos ayında başlanacak olan dizinin 4. sezonu ile Eylül ayında Show TV ekranlarında olması bekleniyor.

Diziler Ne Zaman Yeniden Başlayacak?
Dizilerin yeni bölümleri ne zaman başlar?

Babil Dizisi Ne Zaman Yeniden Başlar?

Star TV’nin beklentilerin üzerinde ilgi gören dizisi ”Babil” de sezon finali yaptı!
Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yaptığı, oyuncu kadrosunda; Halit Ergenç, Ozan Güven, Aslı Enver, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu ve Mesut Akusta gibi önemlioyuncuların bulunduğu ‘Babil’in Mayıs ayının sonunda çekimlerine başlanacağı ve sezonu tamamlayacağı iddia edilmişti. Ancak dizinin yayınlanan son bölümüyle sezon finali yaptığı öğrenildi.
Babil dizisi 2. sezonu ile Eylül ayında Star’da yayınlanmaya başlaması bekleniyor.

Payitaht Abdülhamit Dizisi Ne Zaman Yeniden Başlayacak?

TRT 1’in efsane haline gelen dizisi ‘Payitaht Abdülhamit’in yeni bölüm çekimlerinin ne zaman başlayacağı netleşti!

Yapımcılığını Es Film’in üstlendiği, oyuncu kadrosunda; Bülent İnal, Özlem Conker, Gürkan Uygun, Erdem Ergüney, Ceyhun Mengiroğlu,
Gülsim Ali ve Alay Cihan gibi önemli oyuncuların bulunduğu dizinin çekimlerine ‘Korona virüs’ sebebi ile ara verilmişti.

Çekimleri platoda yapılan dizinin ekibinin Ramazan bayramı sonrası tekrardan sete çıkması planlanıyor.
Buradan hareketle dizinin yeni bölümleri Temmuz ayına doğru yayında olacağını söyleyebiliriz.

‘Yasak Elma’ Dizisinin Yeni Bölümleri Ne Zaman Başlayacak?

FOX TV’nin entrika dolu dizisi ‘Yasak Elma’nın yeni sezon çekim tarihi netleşti!

Yapımcılığını MEDYAPIM’ın üstlendiği, yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt’un yaptığı; oyuncu kadrosunda Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece, Nesrin Cavadzade, Barış Kılıç ve Gökhan Alkan gibi önemli oyuncuların bulunduğu dizi, 74 bölümü ile 3. sezonu tamamlamıştı.
Dizinin başrol oyuncuları Şevval Sam ve Eda Ece, İnstagram canlı yayınında dizinin 4.sezon çekimlerinin 25 Temmuz’da başlayacağını açıkladılar.
Yasak Elma dizisi, 4.sezonu ile Eylül’de FOX TV’de yayınlanmaya başlaması bekleniyor.

Diziler yeniden ne zaman başlayacak?
Diziler televizyonda yeniden ne zaman başlayacak?

”Mucize Doktor” Dizisinin Yeni Bölümleri Ne Zaman Başlayacak?

FOX TV’nin reyting rekorları kıran ve dünya çapında yankı uyandıran dizisi ”Mucize Doktor” da sezon finali yaptı!

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda ise Yusuf Pirhasan’ın bulunduğu, oyuncu kadrosunda; Taner Ölmez, Onur Tuna, Reha Özcan, Sinem Ünsal, Murat Aygen, Hazal Türesan, Özge Özder, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Bihter Dinçel ve Korhan Herduran gibi önemli oyuncuların bulunduğu dizi yayınlanan son bölümüyle bu sezona bitirdi.

Dizinin 2. sezon çekimleri ise Ağustos ayına doğru başlayacak. En geç Eylül başında FOX TV ekranlarında olması bekleniyor.

”Kuzey Yıldızı: İlk Aşk” Dizisinin Yeni Bölümleri Ne Zaman Başlayacak?

Belki de diziler içinde en sevindiren haberlerden birisi Show TV’nin sevilen dizisi ”Kuzey Yıldızı: İlk Aşk” dizisinin devam edeceği.

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ersoy Güler’in bulunduğu, oyuncu kadrosunda Aslıhan Güner, İsmail Demirci, Cezmi Baskın, Ferda Kaynar, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan, Toygan Avanoğlu, Merve Şen ve Zeynep Kankonde’nin yer aldığı dizi, Korona virüs nedeniyle çekimlere ara vermişti.

Dizinin yönetmeni Ersoy Güler, sete çıkacaklarını duyurdu. 6 Haziran’da yeni bölümü olan 28. bölümü ile Kuzey Yıldızı dizisi Show TV ekranlarına geri dönecek.

Bu dizilerin dışında FOX’un Medyapım imzalı Öğretmen ve Baraj dizilerinin bayram sonrası sete çıkması planlanıyordu.
Oyuncular ve teknik ekip de hazırlığa başlamıştı. Ancak kanal ve yapım şirketinin patronu Fatih Aksoy korona virüs salgını riski sürdüğü için sezonu kapatma kararı aldı. Öğretmen ve Baraj dizileri de Eylül’e kadar başlamayacak.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yeni Hayat dizisinin ise Temmuz ayı içerisinde sete çıkması, Ağustos ayında da yayında olması bekleniyor.

Yine bir Kanal D dizisi olan Hekimoğlu dizisinin de bayram sonrası sete çıkması bekleniyor.

Atv’nin ilgi gören dizisi Hercai dizisi de sezon finali yapan diziler arasında.

Yine Atv kanalında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi de Eylül ayına kadar başlayamayacak.

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin dizisi de yeni sezonda ekranlarda olacak ancak Özge Yağız dizide yer almayacak onun yerine başka bir oyuncu Gökberk Demirci ile başrolü paylaşacak.

Avşar Film imzalı Kanal D dizisi Zalim İstanbul dizisinin çekimlerinin de bayram sonrası başlaması planlanıyor. Yapımcının isteğinin diziyi 40 bölüme tamamlamak olduğu iddia edildi. Final olması yüksek ihtimal.

Fox TV’nin çekimleri Kapadokya’da yapılan dizisi ‘Zümrüdüanka‘ dizisinin çekimlerine de bayramdan sonra başlanıp yaz aylarında da devam edere ekranda olacağı söylentileri var.

Atv’nin sayısız kez reyting rekorları kıran Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin ise Eylül ayına kadar başlamayacağı kesinleşti.

Show TV dizisi Ramo dizisi de devam edecek. Peki Ramo dizisi ne zaman başlayacak?
Bir sürpriz olmazsa muhtemelen Ramo dizisi Ağustos ayı içerisinde ekranlarda yerini alacak.

TV8’in Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ise bayram sonrası çekimlere başlayacak ve sezon finali yapacak ancak Eylül ayında tekrar yeni bölümleri ile ekranlarda yerini alacak.

Atv’nin yeni dizilerinden olan ‘Gel Dese Aşk’ dizisi de ara vermişti. Ağustos ayında yeni bölümleri ile Atv ekranlarında olacak.

One thought on “Diziler Ne Zaman Yeniden Başlayacak? Yeni Bölümler Ne Zaman Başlar?

  • 23 Temmuz 2020 tarihinde, saat 20:26
    Permalink

    Kırgın çiçekler de başlasın en sevdiğim dizi

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.