Çukur Ne Zaman Bitecek? Çukur 5. Sezon Olacak mı?

Çukur dizisinin 4. sezonu ne zaman başlayacak? Çukur kaç bölüm daha devam edecek? Çukur final tarihi ne zaman? Çukur 5. sezon çekilecek mi? Çukur dizisi ne zaman bitecek ve final yapacak? Tüm ayrıntıları dizianaliz.com olarak makalemizde anlatacağız.

Çukur 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, oyuncu kadrosunda Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Nur Sürer, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Damla Sönmez, Berkay Ateş, Hazal Subaşı, Cihangir Ceylan, Kubilay Aka, Burak Dakak, Hare Sürel, Ece Yaşar ve Barış Arduç gibi oyuncuların bulunduğu Show TV ekranlarının sevilen ve fenomen haline gelen dizisi Çukur’un son bölümü yayınlanmıştı. 93. bölüm ile 3. sezonun finali yapılmıştı. O andan itibaren diziyi sevenler acaba dizi devam edecek mi? 4. sezon yayınlanacak mı? diye merak etmeye başladı.

Elbette ki çok büyük bir izleyici kitlesi olan dizi bitmeyecek. 4. sezon 94. bölüm ise başlayarak Show TV ekranlarında Eylül ayından itibaren devam edecek. Yani 4. sezon cepte 2020-2021 sezonunda izleyici diziyi izleyebilecek ancak 5. sezon olacak mı?

Çukur 5. Sezon Olacak Mı? Çukur Dizisi Ne Zaman Bitecek?

Çukur dizisinin ne zaman biteceği ile ilgili elde bir bilgi var ancak hepimiz biliyoruz ki bizim ülkemizde tutulan bir dizi kolay kolay bitirilmiyor. O yüzden yine de ileride ne olur şimdiden tahmin etmek zor. Çukur dizisi ne zaman bitecek sorusunun yanıtı da neredeyse belli oldu.

“Cumali Koçovalı” karakterine hayat veren Necip Memili, geçtiğimiz günlerde yaptığı canlı yayında dizinin 4. sezonunun aynı zamanda dizinin final sezonu olduğunu da açıkladı. Bu açıklamaya göre 5. sezon olmayacak ve 4. sezon ile Çukur dizisi final yapacak. Hesaplarsak yaklaşık olarak final bölümü 130. bölüme denk geliyor.

3 thoughts on “Çukur Ne Zaman Bitecek? Çukur 5. Sezon Olacak mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.