Kimdir

Batuhan Aydar Kimdir Nereli? Tövbeler Olsun Dizisindeki Anıl Kim?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Tövbeler Olsun dizisindeki Anıl kim? Batuhan Aydar kimdir nereli? Oynadığı diziler ve filmleri neler? Kaç yaşında? Boyu, burcu ve kilosu nedir? Facebook, İnstagram ve Twitter adresi ne? Bilinmeyen hayatı konulu ayrıntılı biyografisi. Hakkında bilgiler.

(Dilerseniz bu yazıya görsel şekilde hazırlanmış biyografi videosu şeklinde de Serhat Uzunkök YouTube kanalından da erişebilirsiniz)

Vide linki https://youtu.be/jA39Sqaa3NE

Batuhan Aydar Biyografisi

Batuhan Aydar Kimdir? Boyu, Burcu Ve Kilosu Ne?

Batuhan Aydar 9 Ağustos 1990 İstanbul doğumludur.
İlkokulu Turhan Mediha Tansel İlköğretim Okulunda okudu. Ortaokulu İstanbul – Maltepe – Adnan Kahveci Ortaokulu’nda tamamladı.
Liseyi Suadiye Hacı Mustafa Tarman Lisesi’nde okudu.
Anadolu Üniversitesi-Radyo ve Televizyonculuk bölümünden mezunudur.

1 yaşında ABC reklamı ile kamera karşısına geçen Batuhan Aydar’ın çocukluğu da kamera önünde geçti. Bir çok ünlü isimle tanıştı.
İlk ekran deneyimini küçüklüğünde hayranı olduğu Barış Manço’nun Adam Olacak Çocuk programında yaşadı. Barış Manço’yu o kadar çok seviyormuş ki, onun gittiği yerlere bile gidip fotoğraf çekinmiş.

1994’te Demet Sağıroğlu’nun ‘Arnavut Kaldırımı’ şarkısının klibinde ve ‘Aşk Perisi’ klibinde oynadı. Sonrasında dizilerde ve reklamlarda yer aldı.
Ancak okul yaşamı olumsuz etkilenince 11 yaşında oyunculuğa ara verdi. Bir dönem sahne amirliği yaptıktan sonra tekrar oyunculuğa geri döndü ve
daha profesyonel ilerleyebilmek için Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde eğitim aldı ve Umut Kırcalı’dan oyunculuk eğitimi dersleri aldı.

Batuhan Aydar Dizileri Ve Filmleri

1997 yılında baş rollerinde Evrim Solmaz‘ın oynadığı “İlişkiler” adlı dizide, 1999 yılında Ayşecik dizisinde ve aynı yıl baş rollerinde Seda Sayan ve Güven Kıraç‘ın oynadığı “Evimiz Olacak mı?” adlı dizide rol aldı.
2013 yılında SamanYolu Tv’de yayınlanan “Ötesiz İnsanlar” dizisinde başrolü üstlenerek Teğmen Deniz rolünü canlandırdı. Bu dizide sergilediği oyunculuk sayesinde tanınırlığı iyice arttı ve sonraki yıllarda da yer aldığı diziler birbirini izledi.

Son Çıkış, Arka Sokaklar, Aşk Ve Gurur, Sekerat Son ve Hayat Sevince Güzel gibi yapımlarda rol aldı.
2017 yılında Yalaza dizisinde Fatih karakterini canlandırmıştı ve bu diziyle de izleyicinin büyük beğenisini kazanmıştı.

Şimdilerde ise TRT1 ekranlarında yayınlanan, komedi dizisi Tövbeler Olsun dizisinde Anıl karakterine hayat vermektedir.
Yakışıklılığı ile dikkat çeken ünlü oyuncu, 1.88 boyundadır. 81 kilodur ve Aslan burcudur.
Boş zamanlarında seyahat etmektedir ve futbol oynamaktadır ve Beşiktaş futbol takımını tutmaktadır. Aslen Adanalıdır.

Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanmaktadır ve bu yazının hazırlandığı an itibarı ile Twitter hesabında 10.900 takipçisi İnstagram hesabında da 28.000 takipçisi bulunmaktadır.

İnstagram Adresi https://www.instagram.com/aydarbatuhan/