Aşk Yakar 2. Bölüm Fragmanı Ve Özeti – 2 Temmuz Cuma

Hint dizisi Aşk Yakar 2 Temmuz Cuma itibarı ile 2. Bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Dizi ile ilgili tanıtım videosu henüz yayınlanmadı. Ancak dizi ülkemizden önce başka ülkelerde yayınlandığı için aslında dizide neler olabileceğini bilebilmek mümkün. Orijinal bölümleri kısa olduğundan dizi ülkemizde bölümler birleştirilerek yayınlanıyor. 2 Temmuz Cuma günü saat 20:50’de ikinci bölümü ile ekranlara gelecek olan dizide neler olacağını merak edenler için ve 3. bölüm yayınlandığında 2. Bölümü kaçıranlar için bir dizi analiz ve özet yazısı hazırladık. Dilerseniz yazımızdan dizide neler olacağı ile ilgili bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca yazımızın sonuna 2. Bölüm Fragman videosunu da yayınlandığında ekleyeceğiz. Bölümün tamamını Kanal 7 resmi sitesinden ve YouTube kanalından izleyebilirsiniz. Link yazının sonundadır.

Aşk Yakar 2. Bölüm Fragmanı Ve Özeti

Son bölümde Balwantı tutuklamak için iki kişi konağa gelmişti. Dizinin 2. bölümünün ilk sahnesinde ise, Balwant’ın tutuklanacağı haberini Ravi (Mehek’in amcası) ve Kanta’ya haber gitmiştir nasıl böyle bir şeyin olabileceği konusunda şaşkındırlar. Meheki evlendirmek için gittikleri Ajay’ın evinden kalkar direk konağa doğru giderler. Ajay o sırada o şişman kızla evlenmeyeceğinden dolayı sevinç krizlerine girer. Balwant o sırada şaşkınken tüm aile ona gülüyordur. Ardından Ravi ve Kanta gelir Balwant’ı bu olaydan konuşarak kurtarır. Aile tekrardan Mehek’i kimsenin beğenmediğini belirtir. Bu olanlar nedeniyle Mehek üzülmüştür. Mehek konaktaki herkese saf yürekli, merhametli davranırken evdekiler onun evlilik konusuna önem vermekte. Mehek teyzesine çay yapmıştır, teyzesi ona çok haksızlık yaptığını belirtir. Mehek ince kalpli olduğu için özür dilememesi gerektiğini söyler, o sırada Facebook’tan yazdığı kişi Mehek’e yanıt vermiştir. Yanıt veren kişide Shaurya’dır. Mehek o anda heyecanlanmıştır çünkü sayfasında gördüğü tarifleri daha önce hiç bir yerde görmemiştir. Mehek günlerdir yanıt beklemişti fakat Shaurya yanıt vermemişti. Shaurya ve Mehek karşılıklı selamlaşıp tanışıyorlardır, diğer bir yandan ise ailenin bundan haberi yoktur. İleriki bölümlerde bunu öğrenen aile bakalım ne yapacak? Uzun bir konuşmanın ardından Shaurya, Meheki arkadaşlıktan çıkarmıştır, büyük ihtimalle ondan etkilenmedi.

Aşk Yakar 2. Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Mehek hemen ardından güzel bir yemek yapmak için mutfağa girer. Günlük bir rutini olduğu için onu sık sık mutfaklarda göreceğiz bu dizide ve gerçekten yemeklere doyacağız. Shuarya, Mehek’in profilinde gezmeye devam eder ve tarifler dikkatini çeker. Büyük ihtimalle o da tariflerini beğendi. Daha sonra Mehek bir düğüne girmiştir. Aşcısı olmadığı için Mehek’in mutfağa girmesi istenilir. Girdiği düğün ise Shital’in kızının düğünüdür. Mehek burada da yemekleri döktürmüştür. Mehek yardım sever ve saf birisi olduğu için bu teklifi kabul etmiştir. Hemen sonra bu yemekleri kimin yaptığı merak edilmiştir. O sırada Mehek çekinse de yemekleri Mehek’in yaptığı ortaya çıktı. Herkes ona sorular sormaya başlar ve tarif isterler. Mehek ilk defa böyle bir durumla karşı karşıya kalmıştır ve ne yapacağını bilemez. Mehek insanlarla konuşurken geriliyordu hele ki tanımadığı birisiyle konuşurken onun bu özelliği bakalım başına neler açacak? Ravi ve Mansi herkesten habersiz siparişini verdikleri kırmızı arabayı almaya giderler, gittiklerinde arabalarının yandığı haberini alırlar, onlara yeni bir araba vereceklerini belirtirler. Mehek Nehal ile evlenecektir bunun için hazırlıklar yavaştan başlamıştır. Shital, Mehek Nehal ile evlenemezse düğünlerde aşçı olabilir onun yemekleri çok lezzetli diyerek teklifte bulunmuştur. Hatta ‘Mehek dükkan bile açabilir onun yemekleri tüm satıcılarınkinden daha lezzetli’ diyerek herkesin kalbinde taht kurmayı başarmıştır.

Mehek’in teyzesi bir kez daha Mehek’e ‘bu evde tatlı hazırlamayı bırak, kendine koca bul!’ diyerek sert şekilde çıkışır. Mehek kilolarından kurtulmak için kilo verme yollarını araştırmaya durmuştur, o sırada ne görmeye! Shaurya Mehek’in tarifini çalıp kendi tarifi gibi lanse etmiştir, bunu gören Mehek sinir krizine girmiştir. Kendi bulduğu tarifin çalınmasını da ilk kez yaşıyordur. 2. Bölüm özetinin sonuna geldik. 3. Bölümde görüşmek üzere…

Aşk Yakar 2. Bölüm İzle https://www.kanal7.com/dizi/dizi-ask-yakar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.