Aşk Yakar 3. Bölüm Fragmanı Ve Özeti – 3 Temmuz Cumartesi

Hint dizisi Aşk Yakar 3 Temmuz Cumartesi itibarı ile 3. Bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Dizi ile ilgili fragman videosu henüz yayınlanmadı. Ancak dizi ülkemizden önce başka ülkelerde de yayınlandığı için aslında dizide neler olabileceği ile ilgili bilgi edinebilmek mümkün. Orijinal bölümleri kısa olduğundan dizi ülkemizde bölümler birleştirilerek yayınlanıyor. 3 Temmuz Cumartesi günü saat 20:50’de üçüncü bölümü ile ekranlara gelecek olan dizide neler olacağını merak edenler için ve 4. bölüm yayınlandığında 3. Bölümü kaçıranlar için bir dizi analiz ve özet yazısı hazırladık. Dilerseniz yazımızdan dizide neler olacağı ile ilgili bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca yazımızın sonuna 3. bölüm fragman videosunu da yayınlandığında ekleyeceğiz. Bölümün tamamını Kanal 7 resmi sitesinden ve YouTube kanalından izleyebilirsiniz. Link yazının sonundadır.

Aşk Yakar 3. Bölüm Fragmanı Ve Özeti

Kanta ve Jeevan, Mehek’in evliliği için ihtiyaç duydukları para konusunda Ravi ve Mansi ile hararetli bir tartışmaya girerler. Ailenin kavga ettiğini gören Mehek üzülür ve müdahale etmek zorunda kalır. Daha sonra yemek masasında ailenin geri kalanı da bu tartışmaya katılır ve aile içi kaynaşmaya devam eder. Mehek, kuzenleri Snehal ve Mohit’i alıp götürür ve onlarla bir planı tartışır. Daha sonra, Snehal ve Mohit’in kavga ettiğini duyunca tüm aile yukarı koşar. Ancak tüm aile kavgayı durdurmayı başarırken, çocuklar gülmeye başlar ve aileye iyi bir ders verir. 

‘Ben Çeyiz Değil Ailemin Huzurunu İstiyorum’

Mehek tek başına merdivenlere oturup kendimi suçluyordur bugün ilk kez onun yüzünden iki amcası kavga etmiştir, Mehek “ben çeyiz istemiyorum ailemin huzurunu istiyorum” diyerek gönüllere taht kurmayı bir kez daha başarır. Shaurya’dan mesaj bekleyen Mehek bu seferde yanıt alamaz ve meşgul olduğunu düşünür, halbuki Shaurya meşgul değildir, öncelikleri farklıdır. Kanta Pammi’yi arar ve konuşmamızın yarım kaldığını söyler Pammi telefonu kapatır, Kanta ise o bizden kaçmaya çalışıyor diyerek çıkışır kaçmasının sebebi ise Mehek’in bir iş sahibi değildir ve kiloludur.

Mehek arkadaşının düğününde yemekleri yapmak ister ama Kanta teyzesi izin vermez. Bunun nedeni ise rekabettir. Tüm arkadaşlarının evlenip kendisinin evde kalması yengesine dert olmuştur. Ama Mehek asla kötü düşünmez ve bu teklifi kabul eder fakat Kanta ona engel olur. Yardım sever Mehek büyükanneye haber vererek teyzesinden habersiz düğüne gider ve yemekleri tekrar hazırlar. Çünkü onun yemeklerini herkes beğeniyor, yemekleri Mehek yapıyor ama herkes onun yaptığını bilmiyor, işte gerçek dost! Mehek yemekleri hazırlayıp eve dönmüştür ama eli boş dönmeyip yaninda Pammi’yi de getirmiştir. Kanta Pammi’yi görünce sevinir Kanta bir anca önce Mehek’i evlendirip rekabetten sıyrılma peşindedir.

Pammi Adjay ile Mehek’in evlenmesi için bir teklifi vardır. Teklifi ise yemek yarışmasında kendi katılıp yemekleri Mehek’e hazırlatıp yarışmayı kazanacaktır. Bu teklif Mehek’i üzmüştür çünkü bunun hile olduğunu düşünür. Kanta bu teklifi kabul etmiştir aynı şekilde Mehek’te, yarışma ise yarındır. Büyük anne Pami’nin birşeyler çevirdiğini anlamıştır.Daha sonra Sharuya ile Mehek konuşurlar. Mehek ona durumu anlatır, Sharuya Mehek’i anlar ve ona iyi bir şey yaptığını söyler Mehek’in içi rahatlamıştır. Mehek ile Sharuya bir kez daha tanışırlar Mehek Shaurya’dan hoşlanmıştır. Mehek mutfağa gidip bir güzel tekrardan yemek yapmıştır.

Aşk Yakar Dizisi 3. Bölüm Fragmanı

Büyük anne çığlık atmıştır, tüm aile telaşlıdır herkes kalkar ve büyük annenin yanına gider. Herkes ona bir şey oldu sanır ama onun bu çığlığının sebebi bambaşkadır. Büyük anenin Twitterda 1000 takipçisi olmuştur. Tüm aile şaşırır, çünkü kimse Twitter nedir bilmiyordur. Mehek büyük anneyi tebrik eder ve bunun büyük bir başarı olduğunu söyler.

Sabah olmuştur Kanta Mehek’i uyandırmaya çalışır ama Mehek uyanamaz, Mehek zor da olsa uyanır ve hemen mutfağa geçer pratik yapar. Çünkü bugün önemli gündür. Kanta ve Mehek geçip bir güzel yemek hazırlar. Kanta Mohit’i pazara yollar ve verdiği listedekileri almasını ister. Mehek evin yemeklerini her zaman tek başına yapar ama bu sefer tüm aile ona yardım eder. Kanta Mehek’in kızarmış yemekleri yememesini ister. Kanta için bugün en önemli gündür çünkü bugün başarılıyla tamamlanırsa Mehek’in evliliği gerçekleşecek demektir. Mehek Nehal’in elbiselerini giymeyi dener ve içine sığmaz ve zorlarken elbise ortadan ikiye yırtılır. Mehek’e takım elbise alınır ve tüm aile hazırdır.

Nehal, Mehek’in evleneceği adam ile sevgili olmuştur. İnsan ablasına bunu nasıl yapar dedirten bölümler bizleri bekliyor. Mehek ve ailesi yarışma yerine gitmiştirler bile. Jurilerden birisi ise Shauryadır. İşte ilk göz göze gelme burada yaşanır. Mehek yere düşer ve bayılır o sırada Shaurya ve Mehek göz göze gelir ve bölüm burada sona erer.

Aşk Yakar Dizisi 3. Bölüm İzle https://www.kanal7.com/dizi/dizi-ask-yakar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.