Haberler

Aşk Yakar 1. Bölüm Fragmanı Ve Özeti – 1 Temmuz Pazartesi

Kanal 7 Aşk Yakar Ne Zaman Başlayacak? Ertelendi Mi?

Önemli Bilgilendirme: Yeni Hint dizisi Aşk Yakar 21 Haziran itibarı ile 1. Bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak diye açıklanmıştı. Ancak Kanal 7 resmi sitesine girildiğinde artık ilk bölüm 1 Temmuz olarak yazıyor. Yayın akışı içerisinde Aşk Yakar dizisi 21 Haziran itibarı ile görünmüyor.

Dizi ile ilgili tanıtım videosu yayınlandı. Orijinal bölümleri kısa olduğundan dizi ülkemizde bölümler birleştirilerek yayınlanıyor. Saat 20:50’de ilk bölümü ile ekranlara gelecek olan dizide neler olacağını merak edenler için 2. bölüm yayınlandığında 1. Bölümü kaçıranlar için bir dizi analiz ve özet yazısı hazırladık. Dilerseniz yazımızdan dizide neler olacağı ile ilgili bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca yazımızın sonuna 1. Bölüm Fragman videosunu da ekledik. Bölümün tamamını Kanal 7 resmi sitesinden izleyebilirsiniz. Link yazının sonundadır.

Aşk Yakar Hint Dizisi 1. Bölüm Fragmanı Ve Özeti

Karanlık bir günde yemek sevdalısı Mehek, kahvaltıyı hazırlıyor diğer bir yandan ise müzik söylüyordur. Mehek’in en büyük hobisi yemek yapmaktır. Bu hobisi bakalım ileriki bölümlerde onun başına neler getirecek? Büyükanne gelir ve Balwant ile dalga geçer. O sırada Mehek muhallebi hazırlamıştır. Ardından Pammi arar, akşama oğlu Ajay ile Mehek’i istemeye geleceklerini söyler, Mehek ve tüm aile şaşkındır. Bu haber için aile şaşkın ve diğer yandan mutludur çünkü kimse Mehek’i kilosu ve hobileri sebebiyle beğenmez ve evlenmek istemezler. Tüm aile hazırlanmaya durmuştur Mehek hala yemek yapıyordur. Damat ve ailesi konağa gelmişlerdir bile Mehek hazırlanırken o halini gören teyzesi duygulanmıştır. Daha sonra Mehek’in kız kardeşi kahveleri dağıtırken damadımız Ajay kısa süreliğine aşık olmuştu, gelinin o olduğunu sanır. Büyük anne o Mehek’in kız kardeşi deyince Ajay büyük bir hayal kırıklığı yaşamıştır.

‘Herkes polis, doktor olmak ister sen neden yemek yapıyorsun ki?’

Ardından Ajay ile Mehek terasa çıkarlar o sırada Hindistanda büyük bir maç vardır tüm aile televizyonu açmasını ister. Ajay Meheke kolye almıştır. Utangaç kızımız Mehek kolyeyi kabul etmez ve çekinir. Herkes gibi Ajay’da onun parası için istemeye gelmiştir. Çünkü Mehek’in amcası bir otel sahibidir. Mehek bir lokantada aşcı olduğunu ve yemek yapmaktan çok fazla hoşlandığını Ajara belirtir. Ajar bunun üstüne ‘herkes polis, doktor olmak ister sen neden yemek yapıyorsun ki’ diyerek herkes gibi hobisini yargılar. Ajar eşinin bir meslek sahibi olmasını istediğini belirterek tekrardan Mehek’i küçük düşürmeye çalışır. Mutfakta soğan doğrayan biriyle evlenmem diyen Ajar, Mehek’in yanından ayrılır.

‘Bizi Küçülttün!’

Tüm aile Mehek’in güzel yemek pişirdiğini söyleyince, ‘bizde yemeği güzel yaparız ama yemek yaptırılır yeter ki para olsun’ diyerek Mehek’in yeteneğini yine küçümserler. Buradan anlıyoruz ki Pammi ve ailesi Meheki parası için istemeye gelmişler. Daha sonra Ajay gelerek annesine göz kırpar daha sonra müsaade isterler. Mehek’in ailesi televizyona kendini kaptırana kadar tüm aile dağılmıştır, Hemen ardından Mehek gelir ve ona ‘sadece restoranda çalıştığımı’ söyledim der. Tüm aile buna büyük çıkışarak neden restoranda çalıştığını söyleyip ‘bizi küçülttün’ der. Daha sonra teyzesi Mehek’e kızar ‘biz ev hanımı olarak büyüdük, kimisi seni kilolu buluyor kimisi boyunu beğenmiyor’ diyerek kızar.

Büyük annesi Mehek’in yanında olur ve onu korur. Tüm aile onu evlendirmeye çalışırken kimse Mehek’i beğenmiyor büyük ihtimalle ilerideki bölümlerde Mehek hayat aşkını bulacak. Bu yaşananların üstüne Mehek mutfağa geçer tekrardan bir güzel yemek yapar. Mehek yemekleri yapıp tüm aileye dağıtır ve herkes her zaman ki gibi yemekleri çok beğenir. Mehek daha sonra bir gün ‘yemeklerimi beğenecek gerçek aşkımı bulacağım’ diyerek Facebook uygulamasında gezer ve yemeklerinin fotoğrafını yükler ve birisi arkadaşlık isteği yollamıştır. İşte o kişi Mehek’in gerçek aşkı olacak kişidir. Şimdiki aşıklar gibi sosyal medya üzerinden tanışmış oldular.

Mehek Aşkını Buldu Mu?

Dakikalar ve saatler geçer ama Mehek’in mesajına yanıt vermez. Ardından Mehek profiline girer ve tariflere bakar ve şok olur, Mehek aslında aynı hobilere sahip olan gerçek aşkını çoktan bulmuştur. Ve direk mutfağa gider bulduğu tarifleri deneyerek kendisini geliştirir. Sabah olduğunda kahvaltı sırasında Mehek’in güzel yemekler yaptığından dolayı çok fazla kilo alacağı tartışılır o sırada büyük anne savunmaya geçerek Mehek’e karışmamaları gerektiğini belirtir. Önümüzdeki bölümlerde büyük ihtimalle büyük anne Mehek’in en büyük destekçisi olacaktır.

2. Bölümde Neler Olacak?

Büyük baba kabız olmuştur kimse Mehek’in yaptığı karışımı tutturamaz, Mehek gelir ve karışımı hazırlar. Tüm aile Mehek’in bir an önce evlenmesi için damat arıyordur. Mehek’in amcası ve teyzesi Ajay’ın evine tekrardan gitmişlerdir. Onu evlendirmeden rahat durmayacaklardır. lezzetli yemekler yaptığı için kilo alan Mehek’i kimse beğenmiyordur. Diğer bir yandan Ajay’ın ailesi çalışan bir kız istediğini tekrardan belirtirler. Bu olanlar bir yana büyük anne polisi aramıştır ve Balwtant’ı almaya gelmişlerdir. İleriki bölümlerde neden Balwant’ı tutukladıklarını öğreneceğiz.

Aşk Yakar Hint Dizisi 1. Bölüm Fragmanı

Aşk Yakar 1. Bölüm İzle https://www.kanal7.com/dizi/dizi-ask-yakar