Masumlar Apartmanı Son Bölüm İzle! Yeni Bölümde Neler Olacak? 25. Bölüm – Dizi Analiz

Dün akşam 24. bölümü yayınlanan Masumlar Apartmanı yine her zaman olduğu gibi biz izleyicileri ekran başına kilitledi. Harika bir bölümle ekranlara gelen dizinin her anında farklı olaylara tanık olduk ve daha şimdiden 25. bölüm için günleri sayar hale geldik. Peki Masumlar Apartmanı dizisinde yeni bölümde neler olacak?

Sizler için kısa bir tahmin ve analiz yazısı hazırladık. Öncesinde dizinin 24. bölümünü kaçıranlar için yazımıza videosunu ekleyelim. Masumlar Apartmanı 25. Bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizde olacak.

Masumlar Apartmanı 24. Bölüm İzle! Son Bölüm İzle

Masumlar Apartmanı 24. Bölüm

Masumlar Apartmanı 25. Bölüm Dizi Analiz

Bana kalırsa 25. bölümde İnci, Han’ın hastalıklı ve takıntılı bu durumu için tedaviye ihtiyacı olduğunu ve mutlaka tedavi görmesi gerektiğini söyleyecek ve elinden ne gelirse yapacak. Han bu durumu İnci ile olan ilişkilerini göz önüne alarak ne kadar ciddîye alır ve dikkate alır hep birlikte izleyip göreceğiz. Acaba İnci, Han’ın ailesine bu durumdan söz eder mi? Bu da ayrı bir merak konusu elbette. Naci’nin ise hastalığı gün geçtikçe ilerliyor. Naci diziye bu bölümde veda edebilir. Safiye ve Naci birbirine kavuşamadan acaba Naci diziye hastalığı sebebiyle veda mı edecek? Esat ve Gülben arasındaki duygusal yakınlık nasıl devam edecek sorusu da bu bölümde kendine cevap bulabilir. Yeni bölümü şimdiden sabırsızlıkla bekliyorum çünkü daha büyük olaylara gebe yeni gelişmeler her an bizi bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.