Dizi Haberleri

Maraşlı 11. Bölüm Fragmanı İzle! Yeni Bölümde Neler Olacak?

Maraşlı dizisinin 10. Bölüm tek parça izlendiği video yayınlandı mı? Maraşlı 11. Bölüm yeni ve son fragmanı YouTube kanalı tarafından paylaşıldı mı? Maraşlı dizisi yeni bölümde neler olacak? Maraşlı 10. Bölüm izle. Yayınlandığı an fragmanı ATV’de ve Youtube kanalında izlenebilecek.

Özel Kuvvetler bünyesinde uzun yıllar görev yapmış ve daha sonra görevinden ayrılmak zorunda kalmış eski bir askerin hayatını konu edinen ‘”Maraşlı” dizisi ekranlara geldiği ilk günden bu yana ilgi odağı oldu. Show Tv’de 15 Mart 2021 pazartesi akşamı yayınlanan 10. bölümüyle de bir kez daha bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Şimdi gelin hem bu bölümde neler oldu hem de gelecek hafta yayınlanacak 11. bölümde bizleri hangi sürpriz gelişmeler bekliyor olacak hep birlikte bir göz atalım isterseniz.

Maraşlı 11. Bölüm Fragman Analizi! 11. Bölümde Neler Olacak?

Aziz kalp krizi sonrası hastanede zor da olsa kendine geldi. Hastane koridorlarında Mahur’un ve Maraşlı’nın birbirine karşı aşk dolu yırtıcı bakışları ister istemez Necati’nin gözüne çarptı.
Mahur, Necati’ye Maraşlı’ya olan aşkını açıklıkla dile getirir. Necati de Mahur’u Maraşlı’ya karşı cesaretlendirdi. Hastane önünde İlhan ve Savaş arasında olanlar ise İlhan için artık geri dönülemez bir yolda sonun başlangıcı oldu.
Depoda bulunan uyuşturucu mala karşılık Nevzat’ı rehin aldı.
Bunun üzerine Maraşlı hemen harekete geçti ve Nevzat’ı Savaş’ın elinden kurtarabilmek için çareler aradı, planlar yaptı.

Maraşlı 10. Bölüm https://youtu.be/_ns1FCLDG9I

Peki bütün bu olaylardan sonra 11. bölümde Mahur ve Maraşlı bir araya gelebilecek mi? Bence artık Mahur, Maraşlı için gözünü karartacak ve hayatına dair çok önemli kararlara imza atacak. Nevzat, Savaş’ın elinden Maraşlı ‘nın yardımıyla kurtulacak ve Nevzat’ı polise yakalatabilmek adına iki arkadaş planlar yapacak. İlhan ise şimdilik kendi köşesine çekilerek olan biteni kendisine yapılan ağır şantaj sonucu bir müddet boyun eğmek zorunda kalacak. Yeni bölümünü büyük bir merakla ve sabırsızlıkla beklediğimiz dizide bir sonraki hafta görüşebilmek adına kendinize çok iyi bakın. Sağlıcakla kalın.