Dizi Haberleri

Kuzey Yıldızı 28. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Ve Hayranları Çok Sevindi!

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk 28. Bölüm fragmanı ile hayranlarını sevindirdi. Çok büyük bir hayran kitlesine sahip olan dizinin pandemi sonrası yeniden başlaması elbette ki ilgi gördü. Peki yeni bölümde neler olacak? Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin 28. bölümünde neler olacak? Dizi Analiz sitesi olarak ayrıntılara yazımızda yer verdik

6 Haziran Cumartesi akşamı Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölümü ile Show TV ekranlarında olacak. Bu bölüm öncesinde dizinin fragmanı sosyal medya hesaplarından yayınlandı. Fragmanın yayınlanması ile birlikte diziyi sevenler adeta bayram yaşadı. YouTube üzerinde fragmanın izlenme sayısı şu ana kadar toplamda 1.5 milyonu aştı. Sadece YouTube üzerindeki izlenme sayısının da 2 milyonu geçmesi bekleniyor. Diğer platformlarla birlikte 3 milyonu geçeceğini net söyleyebiliriz. Zaten reytingleri kötü olmayan dizinin bundan sonra da reytinglerde çok üst sıralarda olacağını tahmin ediyoruz.

Dizinin yeniden başlamasıyla fanları ‘Demişler ki, Kuzey Yıldızı yayına ara verdi. Söyleyin onlara, efsane geri geldi..!’ tarzında yorumlarla diziye desteğini fragman altında belirtti.

Kuzey Yıldızı 28. Bölüm Fragmanı

Pek Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin yeni bölümü olan 28. bölümünde neler olacak?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk, 6 Haziran’da 28. yeni bölüm ile dizi severlerle olacak. Yeni bölümde çift, gittikleri terapistin de önerisiyle kısa süreliğine anne ve baba olacak. İkilinin muhteşem anlar yaşadığı zamanların yanında, Yıldız’ın, Şule ile ilgili belgeleri elinde tuttuğu haberi, Kuzey’i hayal kırıklığına uğratır.

Kuzey, Yıldız’ı bir çift terapisine gitmeye ikna eder. Terapist ise ikiliden bir çocuğa anne ve babalık etmelerini önerir. Kısa süreli olan bu yalancı anne-babalık çift arasında yakınlaşmaya sebep olur, aynı zamanda da komik durumlar ortaya çıkar. Tüm bu olaylar gerçekleşirken bir yandan da Kuzey, Çetin’in ihanet belgelerini Yıldız’a verdiğini öğrenir.

Nahide ise senelerdir özlemini çektiği şeyin haberini çok sevdiği kocası Sefer’e açıklar. Nahide artık bir bebek beklemektedir. Bu haber tüm ailede sevinçle karşılanır.

Yaz süresince devam edecek olan Dizinin başrollerinde Aslıhan Güner ve İsmail Demirci var. Oyuncu kadrosunda Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi oyuncular bulunuyor.

İşte Kuzey Yıldızı 28 Bölüm Fragmanı

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 28. Bölüm Fragmanı

One thought on “Kuzey Yıldızı 28. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Ve Hayranları Çok Sevindi!

  • Hilmi

    Bende merakla bekliyordum başlamasını 🙂

Yorumlar kapatıldı.