Dizi Haberleri

Hakim Dizisi Oyuncuları atv – Yeni Dizi Oyuncu Kadrosu Ve Karakterler

Hakim, Limon Film imzalı, başrollerini Erdal Beşikçioğlu, Ebru Özkan, Uğur Yücel ve Yurdaer Okur’un paylaştığı, yakında atv’de yayınlanmaya başlayacak olan dram, suç, aksiyon türündeki uyarlama Türk televizyon dizisidir.

Hakim Dizisi Hangi Diziden Uyarlama?

Hakim dizisi uyarlama bir dizidir. Beş sezonluk efsane “Breaking Bad” dizisi ile ismini tüm dünyaya duyuran Bryan Cranston ve Hunter Doohan’ın başrollerini paylaştığı “Your Honor” dizisi, İsrail yapımı “Kvodo” adlı diziden uyarlanmıştır.

Your Honor Dizisi Konusu

Michael Desiato tanınmış ve saygın bir New Orleans yargıcıdır. Genç oğlu Adam kaza sonucu bir vur-kaç çarpışmasında başka bir genci öldürdüğünde, Michael oğlunu teslim olmaya teşvik eder, ancak Adam’ın öldürdüğü çocuğun bir mafya babasının oğlu olduğunu öğrenince hemen fikrini değiştirir ve karar verir. bunun yerine vur-kaç olayını örtbas etmek için. Michael’ın kanıtları ortadan kaldırma ve gerçeği gizleme girişimlerinin trajik sonuçları olur.

Hakim Dizisi Oyuncu Kadrosu

Emmy ödüllü Bryan Cranston’ın başrolünde olduğu Your Honor’ın Türkiye versiyonu Hakim de başrolü usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu üstleniyor. Uzun süredir hazırlıkları yapılan Hakim’in etkileyici hikayesinin yanı sıra güçlü oyuncu kadrosuyla yakında atv ekranlarında olacak.

Merakla beklenen yeni dizi Hakim muhteşem oyuncu kadrosu ile sete çıktı. Hakim’de hangi önemli oyuncular yer alıyor? İşte Hakim dizisi konusu ve oyuncuları…

Ekranlarının yeni dizisi Hakim yakında atv ekranlarına geliyor. Muhteşem bir kadroyla izleyicisiyle buluşacak olan yeni dizi Hakim ile ilgili en çok merak edilen soru yanıt buldu. Hakim dizisi oyuncu kadrosunda birçok önemli isim yer alırken genç oyuncular da ustalara eşlik ediyor. atv’nin yeni dizisi Hakim’in kadrosunda hangi önemli isimler yer alıyor? Your Honor adlı yabancı dizinin uyarlaması olan Hakim ne zaman başlayacak? İşte Hakim dizisi konusu ve oyuncuları…

Hakim Dizisi Oyuncuları Ve Canlandırdıkları Karakterler

atv ekranlarında izleyicisiyle buluşacak olan Hakim, muhteşem kadrosuyla göz kamaştırdı. İddiasını ilk tanıtımıyla gösteren yeni dizide Erdal Beşikçioğlu yer alıyor. Erdal Beşikçioğlu’ndan sonra ünlü oyuncu Ebru Özkan da dizide yer alacak isimler arasına girerken Hakim oyuncu kadrosu yeni isimlerle güçlendi. Limon Film imzasıyla sete çıkan Hakim’de Yurdaer Okur, Uğur Yücel, Hasibe Eren, Fatih Berk Şahin, Eslem Akar, Seda Akman, Naz Çağla Irmak ve Gülsen Tuncer gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor. Usta isimler ile genç oyuncuları bir araya getiren Hakim’in çekimleri tüm hızıyla sürüyor. Oyuncu kadrosu içerisindeki oyuncuların isimleri ‘şimdilik’ şu şekilde.

Erdal Beşikçioğlu – Ömer
Ebru Özkan – Yasemin
Uğur Yücel – Cevdet
Yurdaer Okur – Azem
Eslem Akar – Deniz
Fatih Berk Şahin – Ozan
Burcu Kara –
Hasibe Eren – Gülbahar
Gülsen Tuncer – Semra
Gökçen Gökçebağ
Seda Akman – Zümrüt
Naz Çağla Irmak – Ceren
Hakan Yufkacıgil – Celayir

Yeni Dizi Hakim Ne Zaman Başlayacak?

Güçlü hikayesi ve ilgi çekici senaryosuyla izleyicisini atv ekranlarına kilitleyecek olan yeni dizi Hakim için yoğun çalışmalar devam ediyor. Sete çıkan dizi çok yakında atv’de başlıyor. Televizyon izleyicisi, sezonun en iddialı projeleri arasında şimdiden yerini alan Hakim’i merakla bekliyor. Güçlü oyuncu kadrosuyla da dikkatleri üzerine çeken Hakim sürprizlerle geliyor.

Hakim Dizisi Konusu

Hakim dizisi konusu ile fark yaratıyor. Dünyanın en çok izlenen dizilerinden Your Honor uyarlaması olan Hakim, farklı konusuyla öne çıkıyor. İşini yıllar boyunca adaleti sağlamak adına yapan ve etrafındaki herkes tarafından saygı gören hakimin oğlu bir suça karışır. Bu olay üzerine Hakim, büyük bir yüzleşme karşısında kalır. Dizide, yıllarca adaleti sağlamak adına çalışan bir hakimin oğlunun suça karışmasıyla birlikte yaşadıkları ele alınıyor. Hakimin yaşadığı trajik olayları işleyecek olan dizi, adalet ve vicdan arasında nasıl bir ilişki olduğunu da izleyiciye sunuyor.

Hakim Dizisi Senaristi Ve Yönetmeni Kim?

Limon Film imzası ile atv ekranlarına gelecek olan dizinin yapımcılığını Hayri Aslan üstleniyor. Dizinin genel koordinatörlüğünü Akın Topuz yaparken yönetmen koltuğunda iki isim yer alıyor. Hakim dizisinin yönetmenliğini Erkan Tunç ve Süleyman Mert Özdemir yapıyor. Büyük merakla beklenen dizinin senaryosunu ise Yılmaz Şahin ve Çağla Kızılelma ikilisi yazıyor.

Hakim Dizisi İnstagram Adresi hakimatvdizi