Emanet Dizi Oyuncusu Gülay Özdem Kimdir Nereli? İkbal kim?

Emanet dizisinde oynayan Gülay Özdem kimdir ve nereli? Yaşı, boyu ve kilosu nedir? Emanet dizisindeki İkbal kim? Burcu ve İnstagram ve YouTube hesap adresi nedir? Ayrıntılar biyografi yazımızda.

Türkiye’nin en deneyimli sunucularından birisi olan Gülay Özdem 15 Mayıs 1977 tarihinde, İstanbul’da dünyaya geldi.
Anne tarafı Selanik’li, baba tarafı Diyarbakır’lıdır.

Dokuz Eylül Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünde başladığı üniversite eğitimini yarıda bırakarak spikerliği seçti ve o yıllarda İzmir’de Radyo-Mega, Star FM, Radyo Spor, Radyo Pink ve Best FM gibi radyolarda çalıştı.
Sonrasında Kanal 24’ün eski Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Hoş’un çağrısı ve yardımlarıyla Kanal 24’te haber sunmaya başladı.
İlk deneyimlerinden sonra da bir çok televizyon kanalında sunuculuk yapmaya başladı.
Bugüne kadar neredeyse sunuculuk yapmadığı televizyon kanalı yoktur. NTV, Habertürk, A Haber ve FOX gibi çok sayıda televizyon kanalında çalıştı.

2009 yılında NTV’de Gece Bülteni haberlerini sundu ve Türkiye uzun yıllar onu televizyon kanallarında en çok gece haberlerini sunarken tanıdı.
Çok sayıda kanalda çıkması kimileri tarafından eleştirilse de ekranlardaki sarışın saltanatını yıkan esmer spiker olarak hafızalara kazındı.
Sonrasında bir süre ekranlardan uzak kaldı ve Show Radyo’da program yaptı.

Pana Sinema Akademisi’nden oyunculuk eğitimleri de aldığı bilinen ünlü isim yakın zamanda sevenlerine bir sürpriz yaparak Kanal 7 ekranlarının yeni dizisi Emanet isimli dizide yer aldı.
Daha önce de bir klipte oynamıştı ve Çakallarla Dans 5 sinema filminde yer almıştı ancak Emanet dizisi Gülay Özdem’in oyuncu olarak yer aldığı ilk dizidir.

Çok sık olmasa da İnstagram kullanmaktadır ve bu yazının hazırlandığı an itibarı ile resmi İnstagram hesabında 19 bine yakın takipçisi bulunmaktadır.

İngilizce, Almanca, Fransızca ve İspanyolca dillerini bilen ünlü isim Boğa burcudur.
Güzelliği, ses tonu ve diksiyonuyla herkesin hayran kaldığı Gülay Özdem 1.60 boyundadır ve 54 kilodur.

İnstagram adresi https://www.instagram.com/gulayozdem/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.