Emanet Dizisi Oyuncusu Gülderen Güler Kimdir? Emanet Kiraz Kim?

Emanet dizisinde oynayan Gülderen Güler Kimdir? Emanet Kiraz kim? Kaç yaşındadır? Burcu, boyu ve kilosu nedir? İnstagram hesabı var mı? Ayrıntılar biyografi yazımızda.

Gülderen Güler Kimdir? Emanet Kiraz Kim?

Gülderen Güler, 5 Eylül 1999 tarihinde İstanbul’da doğdu.
İlköğretim ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladıktan sonra Başkent Üniversitesi’nde eğitim görmeye başladı.
Küçük yaşlardan itibaren hayalinde oyuncu olmak vardı.
Oyunculuğa olan merakı sebebi ile ve dizi oyuncusu olmak istediği için Deniz Bolışık’tan özel kamera önü oyunculuk ve sahne dersleri aldı.
Başkent İletişim Akademisi’nde Temel Oyunculuk Eğitimi alan oyuncu;
Atv ekranlarında yayınlanan, baş rollerini Emrah ve Burcu Kıratlı’nın paylaştığı Aşk ve Mavi dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşadı ve Sevda karakterini canlandırdı.
Burada sergilediği oyunculukla ümit vaad eden Gülderen Güler sonrasında Kalk Gidelim dizisinde Behice karakterine hayat verdi.
Yakın zamanda Hashtag isimli bir sinema filminde de yer alan oyuncu günümüzde Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Emanet isimli dizide oyunculuk kariyerini sürdürmektedir. Dizide Kiraz karakterini canlandırmaktadır.

Oyuncu olduğu için merak edilen şu klasik bilgileri de verelim. Genç oyuncu Gülderen Güler başak burcudur. 1.65 cm boyunda ve 54 kilodur.
Umut Sakallı menejerlikle çalışan genç oyuncu çok sık olmasa da İnstagram kullanmaktadır ve bu yazının hazırlandığı an itibarı ile resmi İnstagram hesabında 97 bine yakın takipçisi bulunmaktadır.

İnstagram adresi https://www.instagram.com/gulderengulerr/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.