Can Verel Kimdir? Yemin Dizisindeki Kemal Kaç Yaşında? Oynadığı Diziler

Can Verel kimdir? Kaç yaşında? Yemin dizisindeki Kemal aslen nereli? Annesi ve babası kim? Tüm bu soruların cevapları merak edilmektedir. Can Verel’in doğum tarihi, burcu, boyu ve kilosu gibi çok çeşitli bilgileri arama motorlarında aranmaktadır. Bu nedenle sizler için bilgilendirici bir biyografi yazısı hazırladık. Oynadığı diziler ve o dizilerde canlandırdığı karakterleri yazımızın sonuna liste halinde ekledik. İşte Can Verel’in hayatı.

Can Verel Kaç Yaşında? Annesi Ve Babası Kim? Aslen Nereli?

Can Verel, 12 Nisan 1982 Fransa doğumludur. Babası Engin Verel’dir. Fenerbahçeli ünlü futbolcu, spor yorumcusu Engin Verel’in oğludur. Annesi 1971’in mankenler kraliçesi olan ünlü sinema oyuncusu Bahar Erdeniz’dir. Ailesinin kökleri anne tarafından Selanik göçmeni, baba tarafından Rumeli Türklerine dayanmaktadır.

Enerjik bir çocukluk yaşamış ve çocuk yaşlardan itibaren spora ilgi duymuştur. Ortaokulda hem hentbol hem de basketbol takım kaptanlığı yapmıştır. 12 yaşında Fenerbahçe’nin alt yapısında futbola başlamış ve profesyonel olarak bir süre futbol oynamıştır. Sonrasında Fenerbahçe’nin yıldız takımına seçilmiştir. 18 yaşına kadar futbol kariyerini sürdürmüştür. Geçirdiği önemli bir diz sakatlığı nedeni ile futbolu bırakmak zorunda kalmıştır. Uzun ve zorlu bir tedavi süreci geçirmiştir.

Lise yıllarından itibaren tiyatro oyunlarında sahne almaya başlamış ancak sonrasında kariyerine daha çok dizi oyunculuğu ile devam etmiştir. Bahçeşehir Üniversitesi Görsel Sanatlar bölümü mezunudur. Actor Studio’da 1 yıl boyunca hızlandırılmış konservatuvar eğitimi almıştır. Ayrıca Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır.

Can Verel Dizileri

İlk oyunculuk deneyimini 2004 yılında yayınlanan Omuz Omuza dizisinde canlandırdığı Batu karakteri ile yaşamıştır. Bir dönem oyunculuğa ara vermiştir. Arka Sokaklar, Selena, Hayat Güzeldir, Gemilerde Talim Var, Papatyam, Sen Anlat Karadeniz gibi projelerde rol alan Can Verel, birçok dizide de konuk oyuncu olarak yer aldı.

Dizi oyunculuğunun yanı sıra kariyeri boyunca Samsung, Siemens, Avea, Ziraat Bankası gibi pek çok önemli markanın reklamlarında yer aldı.
Şimdilerde ise Kanal 7 ekranlarında uzun süredir yayınlanmaya devam ede Yemin dizisinde Kemal karakterine hayat vermektedir.

Burcu Boyu Kilosu

Can Verel, koç burcundandır. 1.83 metre boyundadır ve 80 kilodur. Yakışıklı oyuncunun menajerliğini Ebru Küçükakar Menajerlik yapmaktadır. Can Verel burçlara karşı ilgilidir. Boş zamanlarında kitap okumaktadır ve tenis oynamaktadır. Türkiye Futbol Vakfı’ında yönetim kurulu üyesidir.

Evli Mi?

Can Verel 1 evlilik yapmıştır ve ayrılmıştır. Bu evliliğinden bir kızı olmuştur. Özel hayatı ile gündeme gelmeyi tercih etmeyen bir oyuncudur. Kendisi hakkında arama motorlarında yapılan aramalara bakıldığında eski eşi ve sevgilisinin kim olduğu çok merak edilse de bu konulardan ziyade işi ile öne çıkmayı tercih etmektedir.

Sosyal Medya İle Arası Nasıl?

Karizmatik ve yakışıklı oyuncu sosyal medyayı pek kullanmasa da arada sırada İnstagram kullanıyor. Bu yazının hazırlandığı sırada mavi tıklı İnstagram hesabında 103.000 takipçisi bulunuyor. Yemin dizisi bir çok ülkede yayınlanmaya devam ettiği için bu sayının ilerleyen günlerde daha yüksek sayılara ulaşması bekleniyor.

İnstagram Adresi canverel

Can Verel Dizileri

2019 – Yemin (Kemal) (TV Dizisi)

2018 – Sen Anlat Karadeniz (Volkan) (TV Dizisi)

2017 – İstanbullu Gelin (Konuk Oyuncu) (TV Dizisi)

2009-2011 Papatyam (Vedat) (TV Dizisi)

2011 – Arka Sokaklar (Semih) (TV Dizisi)

2008 – Hayat Güzeldir (Levent) (TV Dizisi)

2007 – Gemilerde Talim Var (TV Dizisi)

2006 – Selena (Alekto) (TV Dizisi)

2004 – Omuz Omuza (Batu) (TV Dizisi)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir