Haberler

FOX TV Kazanan Restoran Başlıyor! Jüri üyeleri – Başvuru adresi

FOX TV televizyon kanalında Kazanan Restoran isimli yeni bir program başlıyor! Peki yarışma programında jüri üyeleri kimler? Başvuru nasıl ve nereden yapılır? Kazanan ne kadar ödül alacak? Programın sunucusu kimdir? Tüm bu soruların yanıtları yazımızda. İşte Kazanan Restoran yarışması hakkındaki tüm detaylar…

Sunucusu Kim?

FOX’tan Yepyeni Program: Kazanan Restoran! FOX’un Yeni Programı Kazanan Restoran 28 Temmuz’da FOX’ta!

Evlerin neşesi, ailelerin sunucusu İlker Ayrık, “Kazanan Restoran” adlı yarışmayla FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

FOX ekranlarında yerini alan yeni yarışma, “Restoranımın hem aşçısı hem işletmecisi benim” diyen yarışmacıları bekliyor. İlker Ayrık’ın sunumuyla 10 restoran hünerlerini gösterip, hem takım hem de bireysel olarak yarışarak büyük patronların gözdesi olmaya çalışacak.

Restoranını büyütmek ya da lezzetine, işletmeciliğine güvenip hayal ettiği restoranı kurmak isteyenlerin yarışacağı programda, heyecan ve eğlence hiç eksik olmayacak.
Yarışmanın amacı; keşfedilmemiş yetenekleri bulmanın yanı sıra yarışmacıları hayallerindeki restorana kavuşmalarını, kendi işlerinin patronları olmalarını sağlamak olacak.
İlker Ayrık’ın eğlenceli sunumuyla ekrana gelecek ve Yemeksepeti iş birliğinde yapımı gerçekleşecek yarışmada kazanan, Türkiye’nin en büyük yatırımcılarıyla ortak olarak hayalindeki restoranın sahibi olma şansını elde edecek.
Ayrıca yarışma sırasında sınırlı sayıdaki Yemeksepeti kullanıcısı, uygulama üzerinden sipariş verdikten sonra değerlendirmelerini yapabilecekler ve kazananı belirlemekte önemli bir rol üstelenecekler.

Kazanan Restoran Jüri

BÜYÜK ÖDÜL 500.000 TL!

İlker Ayrık’ın eğlenceli sunumuyla, stüdyodaki şef patron Murat Bozok ve Türkiye’nin büyük restoran patronlarından Gamze Cizreli ile Cüneyt Asan’ın değerlendirmeleri eşliğinde ekrana gelecek yarışmada kazanan, 500.000 TL’lik para ödülünün sahibi olacak.

Yarışmacılar büyük para ödülünün yanı sıra; Gamze Cizreli ile Cüneyt Asan katkıları ve yatırım destekleriyle hayallerindeki restorana kavuşma şansını da elde etmeye çalışacaklar.

Yapımını TBWA ve Pervasız Yapım’ın üstlendiği heyecan dolu yarışma “Kazanan Restoran”, 28 Temmuz Perşembe itibarıyla her perşembe ve 30 Temmuz Cumartesi itibarıyla her cumartesi, haftada iki kez saat 20.00’de FOX’ta.

Kazanan Restoran programına başvuru için TIKLAYIN

Kazanan Restoran Yeni Fragman