Emanet Yeni Bölüm Tanıtım Fragmanı! Emanet Dizisi 56. Bölüm Fragman İzle!

Emanet dizisinin yeni bölümünde neler olacak? Sizler için Emanet 56. Bölüm analiz yazısı hazırladık. Emanet dizisinin son bölüm fragmanı olan 56. Bölüm Fragmanı Kanal 7 YouTube kanalından yayınlandığında anında yazımıza eklenecek. Emanet Dizisi 56. Bölüm Tanıtım Fragmanı Yayınlandı! Emanet dizisinde yeni bölümde neler olacak?

Resmi Fragman yayınlandı

https://youtu.be/rqWIyNDLBmo

Emanet yeni bölümde neler olacak? Yeni Bölüm Fragman – Dizi Analiz

Yaman ile Seher Barışacak Mı?

Yaman Yusuf’u Seher’den alabilmek için çabalayacak ama başarısız olacak çünkü Ali komiser ona engel olacak. Yaman, elinden Yusuf’u alan herkesten intikam almak için çabalayacak hatta Ali’yi mesleğinden artırmak için çaba harcayacak. Yaman bu planlarında başarılı olacaktır.

Diğer bir yandan ise Seher kendine yeni bir hayat kurmak istiyor, Yaman bu gerçeği İkbal’den öğrenince şok olacak, İlk önce inanmayıp bizzat Seher ile konuşacak. Seher’de yeni bir hayat kurmak istiyorum deyince Yaman ters köşe olacak.

Seher Selim’le beraber zaman geçirecek. Yaman ise onları kıskanacak. Bu kıskançlığın sonu kötü bitecek. Fakat Yusuf ‘Amcamı görmek istiyorum’ diye ısrar ettirince Seher, daha fazla bu olanlara dayanamayıp Yaman ile barışacak.

Yaman Seherin barışma gayretini görüp pişman olacak ve barışmak isteyecek. Begüm, Kiraz hakkında derin bilgiler öğrendi. Bu bilgileri Kiraz’ın lehine kullanıp Kiraz hakkında kötü sonuçlar yaratacak.

Ali, Begüm’ün kötü niyetini anlayıp hayatından tamamen uzaklaştırmak isteyecektir. Bu da demek oluyor ki Ali, Kirazı kendine daha da yakınlaştıracak. Yani Ali Kiraz sahnelerini tüm hızıyla görmeye devam edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir