Ayşe Kırca kimdir? Oynadığı diziler – Sevgilisi, yaş boyu – Gelsin Hayat Bildiği Gibi Yeliz kim?

Ayşe Kırca kimdir? Kaç yaşında? Oynadığı diziler ve filmler. Sevgilisi, yaş, boyu. Instagram adresi. Hayatı, hakkında bilgiler içeren biyografi yazısı. Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisindeki Yeliz kim?

Ayşe Kırca kimdir? Kaç Yaşında?

Ayşe Kırca 2 Mayıs 1994 İstanbul doğumlu dizi ve film oyuncusudur.
Levent Kırca ve Oya Başar’ın kızıdır.
Ayşe Kırca’nın Umut adında bir ağabeyi vardır.

New York Film Academy’de Oyunculuk Bölümü’nde 4 yıl eğitim aldıktan sonra mezun oldu. Eğitimi devam ederken “Immortality in Blue” ve “Dream Within a Dream” isimli iki kısa filmde rol aldı.

İlk profesyonel deneyimini yönetmenliğini Susan Johnson’ın, yapımcılığını ise “The Intern” filmini yapan Suzanne Farwell’in üstlendiği “Carrie Pilby” filminde oynayarak gerçekleştirdi.

2019 yılında Müjdat Gezen’in sahneye koyduğu “Pera Müzikali”nde rol aldı.

2020-2021 sezonunda Star TV’de yayınlanan “Sol Yanım” dizisinde “Yasemin” karakterini canlandırdı.

Günümüzde ise Show TV televizyon kanalında yayınlanmakta olan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Yeliz karakterini canlandırmaktadır. Sökmen Talent Management bünyesinde yeni projelerde yer almaya devam etmektedir.

Sevgilisi Boyu Burcu

Emre Şahin Kanat ile sevgili oldukları yönünde haberler geçmişte basına yansımıştır. Boğa burcundandır. 170 cm boyundadır.

Sosyal medyada Instagram kullanan genç oyuncunun bu yazının hazırlandığı sırada 15.500 takipçisi bulunmaktadır. Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde yer aldığı bölümlerin sayısı arttıkça Instagram hesabındaki takipçi sayısının artış göstermesi beklenmektedir. Instagram adresi ayskirca

Dizileri Ve Filmleri

Gelsin Hayat Bildiği Gibi (TV Dizisi 2022)
Sol Yanım (TV Dizisi 2020-2021)
Carrie Pilby (Film 2016)
Immortality in Blue (Kısa Film 2015)
Dream Within a Dream (Kısa Film 2015)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.