Haberler

Emanet 150. Bölüm Fragmanı! Yeni Bölümlerde Neler Olacak?

Emanet 150. Bölüm Fragmanı yayınlandı! Emanet dizisi yeni bölümlerinde neler olacak? Yaman ve Seher arasında yaşanacak olay ne? Yusuf ölecek mi? Zuhal ve İkbal’in Planları deşifre mi oluyor? Emanet dizisinin yeni bölümlerinde gelecek büyük itiraf ne? Selim diziden çıkıyor mu? Tüm olayların açıklanacağı EMANET dizi analiz yazımıza hoş geldiniz.

Dizinin yeni bölümlerinde heyecan ve aksiyon dorukta olacak, Nazmiye Hanım yürekli ağıza getirecek gibi duruyor. Öncelikle Yaman Seher’e yaptıklarından dolayı çok pişman olacak ama o zaman geç olacak gibi. Nazmiye Hanım dizide bizi heyecanlandırsa da gerçeklerin hemen ortaya çıkmayacağını hepimiz iyi biliyorduk.

Emanet 150-151-152 Bölüm Fragmanı | Yeni Bölüm Analizi

Dizinin yeni bölümlerinde Yaman dosya ile ilgili sırı çözmeye bir adım daha yaklaşacak, Dedektifle buluşmaya giden Yaman eli boş dönünce ortada büyük bir oyun olduğunu anlayıp bu işin peşini bırakmayacaktır. Emanet dizisinin yeni bölümünde Yaman Sehere karşı kendini affettirme çabalarını izleyeceğiz. Yaşanan bu olayları anlatmaya çalışan Yaman, Seher’e bir türlü kendini affettiremeyecektir. Bu aşkın bu kadar uzamasının ve Seher ile Yaman arasında büyük bir kırgınlığın çıkmamasının ana nedeni ise Yusuf’tu…

Emanet Dizisi Yeni Bölümde Neler Olacak?

Yaman ve Seher birbirlerine karşı bir şeyler hissetmekteler bunu davranışlarından anlayabiliyoruz, ama iki tarafta sürekli bir kaygı sebebiyle birbirine itiraf edemiyorlar bu sebepten dolayı aralarına Zuhal ve İkbal cadıları giriyor. Ama çiftin arasına artık 2 kardeş giremeyecekler. Yaman Seher’e son derece inanmakta önceki bölümlerde Yaman Seher’in üzerine atılan bütün iftiraları aldanmayıp yine de Seher’e güvenmişti.

Emanet 152. Bölüm Analizi

Emanet dizisinin gelecek bölümlerinde itiraf Selim’den gelecek gibi gözüküyor. İkbal ve Zuhal gerçekleri itiraf ederse konaktan kovulacakları için suçu Selim’in üstüne kilitleyip işin içinden sıyrılmayı başaracaklar Zuhal ve İkbal tekrardan Selim’i oyununa davet edecek ardından Selim suçu kabul ettiğini Yamana belirtecek. Dizinin başından belli bir türlü Selim’e ısınamamıştık. Yaman aslında düşüncelerinde her zaman haklıydı, Selim’den uzak tutmasının bir nedeni vardı.

Emanet 150. Bölüm Tanıtım | DİLE GELEN AŞIĞIN ÇARESİZLİĞİ

Emanet 150. Bölüm Fragman Analiz https://youtu.be/P1BFe3Lo3_8

Emanet | 149. Bölüm Full İzle Tek Parça

Emanet 149. Bölüm https://youtu.be/n4BAaiq-76Y