Haberler

Emanet 152. Bölüm Tanıtım Fragmanı! Yeni Bölümde Neler Olacak?

Emanet 152. Bölüm tanıtım fragmanı Kanal 7 YouTube kanalı tarafından yayınlandı! Günlük diziler arasında en çok beğeni toplayan dizilerden birisi Emanet oldu. Her akşam ayrı bir aksiyon katan Emanet’de yeni bölüm fragman analizi yazımıza hoş geldiniz. Emanet dizisi her geçen gün heyecanlanmaya devam ediyor. Emanet’in yeni bölümünde neler olacak? 152. Bölümde neler yaşanacak? Zuhal ve İkbal amaçlarına ulaşabilecekler mi? Yaman tüm gerçekleri öğrenecek mi?

Emanet 152. Bölüm Tanıtım

Emanet Son Bölüm Dizi Analiz

Emanet 152. Bölüm Tanıtım Fragman

(Resmi fragman yayınlandığı an yazımıza eklenecek) Kanal 7 ekranlarının sevilen günlük dizisi Emanet dizisinde yarın akşam Yaman ve Seher sahnelerini daha çok göreceğiz. Zuhal ve İkbal planlar kursa da her seferinde planları suya düşmekte. Yaman sahte pasaport olayını önümüzdeki günlerde öğrenecek, önümüzdeki seçenekler şunlar; 1. Seçenek, Seher dürüstçe gidip Yaman’a tüm her şeyi anlatıp kendini affettirecek, ya da 2. Seçenek olarak kuryenin getirdiği zarfın içinde dedektifin ses kayıtları olacak ve Yaman tüm gerçekleri bu sayede öğrenecek, fakat bu olaylar bir yana fragmanda verilen heyecan ile yeni bölümde yaşananların bir alakası olmadığı gerçeğini de unutmayalım.

Kaçıranlar için öncelikle Emanet dizisinin son bölüm videosunu ekleyelim.

Emanet 151. Bölüm Full İzle

Yeni Bölümde Neler Olacak? Emanet Dizi Analiz

Emanet dizisinin yeni bölümlerinde Yaman gerçeklerin peşini asla bırakmayacaktır. Yaman son çare olarak Seher’le konuşmayı düşünecektir yeni bölüm fragmanında da izlediğimiz üzere Yaman Seher’in yanına gidip gerçekleri öğrenmek istediğini belirtiyor. Dizinin yeni bölümlerinde artık senaryo fazla uzamayacaktır Seher tüm duygularını Yaman’a karşı anlatacaktır.

Yaman’ın gerçekleri öğrenmesi kendileri için felaket olduğunu düşünen İkbal ve Zuhal ise çaresiz kalmışlardır, bu yüzden yeni bölümlerde İkbal ve Zuhal gerçeklerin ortaya çıkmaması için elinden gelen her şeyi yapmaya çalışacaklardır. Diğer bir yandan ise Seher Yaman’dan başta uzak durmaya çalışacak fakat daha sonra onun için değerli birisi olduğunu itiraf edecektir. Yaman ise Seher’in onu sevdiğini söyleyince aklındaki tüm sorulara net bir şekilde cevap bulup Seher’i anlayışla karşılayacaktır. Yaman’da Seher’e karşı boş değil aksine onu sevip ona değer vermekte.

Emanet dizisinin yeni bölümlerinde Yaman ve Seher’in sonsuz aşkı kaleme alınacaktır. Herkesin merakla beklediği ve istediği o bölümler yakında gelecektir. Bu durum en çok da İkbal ve Zuhal için sorun olacaktır. Yaman tüm gerçekleri yeni haftalarda öğrenip Zuhal ve İkbal’in fişini çekecektir ama kesinlikle Yaman’ın tüm gerçekleri öğrenmesi zaman alacaktır.