Haberler

Emanet 55. Bölüm Yeni Fragman! Son Bölüm Fragmanı

Kanal 7’nin sevilen dizisi Emanet’in yeni bölümünde neler olacak? 55. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? Yaman ile Seher ne zaman barışacak? Ali ile Kirazın aşkı başlıyor mu? Sizler için yeni bölüm dizi analizi yazısı hazırladık. Kanal 7 fragmanı YouTube kanalına attığında yazıya fragman eklenecek.

Emanet 55. Bölüm Tanıtımı

Emanet Yeni Bölümde Neler Olacak?

Emanet dizisi heyecanlı bölümleri ile devam ediyor. Dizinin yeni bölümünde Seher’in Yusuf’u alıp gitmesi onun için büyük bir hata olacaktır. Yaman tam Seher’e güvenmişken Yaman’ın güveni sarsılacaktır.

Yaman ile Seher arasında kısa tartışmalar yaşanacak. Tabi ki de bu kısa sürecektir. Yeni bölümlerde bu tartışma tatlıya bağlanacak. Yaman Seher’den Yusuf’u almak için gidecek ama eli boş dönecektir. Bu Yaman’ın öfkesini daha da artıracak, Seher’e olan hırsı daha da artacaktır. Tam Yaman ile Seher aşkı başlıyor derken araya bu olaylar girdi. Yaman bu olanlardan sonra Seher’e karşı duygularını tabi ki itiraf edemeyecektir.

Önümüzdeki bölümlerde Yusuf’un velayet davası belli olacak, Yaman’ın bu hayatta değer verdiği bir Ziya bir de Yusuf olduğu için, elinden ne geliyorsa yapacaktır. Akıllarda kalan soru ise Yaman, Yusuf’un velayet davasını kalıcı olarak kazanabilecek mi? Bu sorunun cevabı ise Evet. Yaman ileriki bölümlerde Yusuf’un velayet davasını kalıcı olarak kazanacak. Yaman ile Seher’in arası bu mutluluk ile düzelecektir. Ama şunu da unutmayalım ki; Yaman’ın Seher’e önceki bölümde bir konuşması vardı. ‘Yusuf’u artık sana göstermeyeceğim’. Bu olanlardan ötürü Seher, Yusuf’u bir kaç bölüm göremeyecek ve bunun üzgünlüğünü yaşayacak.

Yaman Seher’le ,kendisinin yaptığı iyilikleri unutmayıp, tekrardan barışmak isteyecek. Tabi ki bu kadar kolay olmayacak. Yani bu da demek oluyor ki, Tekrardan Yaman Seher sahnelerini izlememiz uzun zaman alacak.

Diğer bir yandan ise Ali ile Kiraz’ın aşkı başlayacak mı soruları akıllara takılıyor. Ali ile Kiraz’ın aşkının başlayacağını önceki analiz yazılarımızda belirttik, Tabi ki bu zaman alacak Ali ile Kiraz zamanla daha iyi anlaşacak. O zaman Ali – Kiraz aşkı başlayacak.