Haberler

WhatsApp Facebook İnstagram Çöktü! Ne Zaman Düzelir? Son Dakika

Wp çöktü. WhatsApp Facebook İnstagram çöktü mü? İnternet mi çöktü? Son dakika sosyal medya çöktü. Whatsap çöktü. Tüm bu cümleler çok hızlı bir şekilde vatandaşlar tarafından şu anda arama motorlarında aranmaktadır.

WhatsApp, Facebook ve İnstagram aynı anda çöktü. Uygulamalara girmeye çalışan vatandaşlar şaşkınlık içinde kaldı. Çoğunlukla ilk akla gelen internette bir arıza olup olmadığıydı ancak Twitter’ın çalıştığını gören vatandaşlar sorunun ilgili uygulamalardan kaynaklandığını anladı. Yaklaşık 1 saattir devam eden arızanın nedeni bilinmiyor. Yaşanan kesintinin dünya genelinde hemen hemen her yerde etkin olduğu gözlemleniyor. Dünyanın her yerinden kullanılan uygulamaların çalışmayışı sonrasında kullanıcıların Twitter’a akın ettiği gözlemlendi.

Yaşanan arızanın ne zaman düzeleceği ve neden kaynaklı olduğu şimdilik bilinmiyor. Özellikle gençlerin durumun bir an önce düzelmesi gerektiği ile ilgili yorumları diğer mecralarda görebiliyoruz. Ne zaman düzelir? sorusunun cevabı önümüzdeki dakikalarda merak edilecektir. Bu nedenle yeni gelişmeler olursa yazımızı düzenleyeceğiz. Son durum ile ilgili ayrıntılar dizianaliz.com adresinde olacak!

20:30 Güncelleme: Whatsapp global çapta bir arıza olduğu ve sorunu çözmek için uğraştıklarını söyledi.

20:31 Son Durum: Facebook açıklama yaptı. Bazı kişilerin uygulamalarımıza ve ürünlerimize erişmekte sorun yaşadığının farkındayız. İşleri olabildiğince çabuk normale döndürmek için çalışıyoruz ve verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

20:59 Son Durum Ne? İnstagram ‘bizimle kalın biz varız’ açıklaması yaptı. Twitter ve Whatsapp resmi hesaplarının birbiri ile yazışması dikkat çekti!

İlgili Arama Sorguları

WhatsApp çöktü mü
instagram çöktü mü
WhatsApp çöktü
whatsapp instagram çöktü mü
whatsapp çöktü mü 2021
Instagram ve WhatsApp çöktü
Instagram çöktü
sosyal medya çöktü mü son dakika
whatsapp son dakika
whatsapp çalışmıyor
internet
sosyal medya çöktü
whatsapp ve instagram çöktü
son dakika instagram whatsapp çöktü mü
instagram whatsapp çöktü mü
whatsapp ve instagram çöktü mü
whatsapp açılmıyor
Whatsapp Neden açılmıyor
Facebook çöktü mü
instagram çöktü mü son dakika
instagram açılmıyor
WhatsApp neden çalışmıyor
son dakika whatsapp
internet sorunu
instagram son dakika
sosyal medya neden çöktü
whatsapp instagram
son dakika whatsapp çöktü mü
instagram çöktü mü son dakika 2021