Survivor Fragmanı Yayınlandı! Survivor 2021 Ünlüler Takımı Yarışmacıları Açıklandı

Survivor yarışmacıları açıklandı mı? Survivor kadrosu açıklandı mı? Survivor 2021 yarışmacıları kimler? Survivor Ünlüler takımı yarışmacıları açıklandı mı? Survivor Gönüller takımı yarışmacıları açıklandı mı? Survivor yarışmacıları kimler? Survivor oyuncuları kimler? Survivor tanıtım videosu yayınlandı mı? Takımlar belli oldu mu? Fragman yayınlandı mı? İşte Survivor 2021 ile ilgili son yayınlanan tanıtım.

Survivor Ünlüler Takımı Fragman

SURVİVOR 2021 ÜNLÜLER TAKIMI - YouTube

TV 8 ekranlarının efsane yarışma programı Survivor Türkiye yeni sezonu olan 2021 sezonu ile başlıyor. 2021 kadrosunun merakla açıklanması bekleniyordu. Sonunda beklenen fragman videosu geldi. Tanıtım videosunda yarışmaya katılan isimler açıklandı. Yarışma 9 Ocak tarihinde TV’de başlıyor? Peki ünlüler takımı yarışmacıları kimler? Gönüllüler takımı yarışmacıları da açıklandı mı?

Survivor Ünlüler Takımı – Tanıtım

Ünlüler Takımı Yarışmacıları İsimleri

İsmail Balaban
Melis Sezer
Çağrı Atakan
Meryem Kasap
Hayrettin
Barış Özbek
Merve Aydın
Batuhan Karacakaya
Öykü Çelik
Cemal Hünal

Gönüllüler Takımı Yarışmacıları Açıklandı Mı?

Fragman videsunu YouTube’da izleyenler büyük oranda kadroyu beğendi ve bir an evvel Gönüllüler Takımı yarışmacılarının da açıklanmasını istedi. Gönüllüler takımı şimdilik belli değil ama aşağıdaki videodan belki fikir edinebilirsiniz.

Survivor 2021 yarışmasının tanıtım videosu YouTube’de kısa sürede milyonlarca izlenerek trend videolar listesine girdi. Pandemi nedeni ile eve kapanan vatandaşlar bir an evvel yarışmanın başlaması için sabırsızlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.