Dizi Haberleri

Annemizi Saklarken Dizisi Oyuncuları Ve Konusu! Oyuncu Kadrosu

Annemizi Saklarken oyuncuları kimler? Dizinin konusu nedir? Ne zaman ve hangi kanalda başlıyor? Oyuncu kadrosu içerisinde hangi isimler var? Tüm bu soruların cevapları yeni başlayacak olan diziyi bekleyenler tarafından arama motorlarında yoğun şekilde aranmaktadır. Bu nedenle sizler için yeni dizi hakkında bilgilendirici bir yazı hazırladık. İşte Annemizi Saklarken dizisi hakkındaki tüm ayrıntılar!

Annemizi Saklarken, Ojo Pictures imzalı, Türk yapımı dram türündeki televizyon dizisidir. Dizinin başrollerinde Hande Doğandemir, Kutsi ve Hande Doğandemir yer almaktadır.

Annemizi Saklarken Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Star’ın yeni dizisi ‘Annemizi Saklarken’’ tanıtımları YouTube ve diğer platformlarda yayınlandı. Güçlü oyuncu kadrosu ve merak uyandıran hikayesi ile yakında başlayacak olan ‘Annemizi Saklarken’in başrollerinde Kutsi ve Hande Doğandemir yer alıyor. Yapımcılığını Ojo Pictures’ın üstlendiği “Annemizi Saklarken”, yakında Star ekranında izleyici ile buluşacak. Dizinin henüz kesin yayın tarihi belli değil ancak önümüzdeki ayın başında başlaması bekleniyor.

Kutsi ve Hande Doğandemir’in başrolü paylaştığı ‘Annemizi Saklarken’in yeni tanıtımı büyük merak uyandırdı. Kutsi’nin ‘Dündar’, Hande Doğandemir’in ‘Handan’ karakterini canlandıracağı ‘Annemizi Saklarken’, herkesi ekran başına kilitleyecek. ‘Annemizi Saklarken’in yönetmenliğini Barış Yöş üstlenirken senaryosunu ise Sırma Yanık kaleme alıyor.

Annemizi Saklarken Oyuncuları

Kutsi ve Hande Doğandemir’in başrolü paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda; Yeşim Ceren Bozoğlu, Hatice Aslan, Ece Yaşar, Erdem Kaynarca, İncinur Sevimli, Ezgi Gör, Ezgi Tombul, Barış Taşkın, Semih Kızılkaya, Zümre Ertürk, Merve Sevin, Özgür D.Foster ve Güngör Bayrak gibi birbirinden renkli ve başarılı isimler yer alıyor.

Annemizi Saklarken Dizisinin Konusu

Henüz çocuk sayılacak yaşta ilk bebeğini kucağına alıp, arkasından iki tane daha doğurmuş olan; şimdilerde ise Nişantaşı’nda tanınmış bir moda atölyesinde özel müşteri asistanı olarak çalışan Handan (Hande Doğandemir), Zerrin ve Dündar Demir’in evlilik yıldönümleri için evlerine elbise provasına gitmeye başlar. Bu sürede Dündar’ın (Kutsi) ilgisini çeken Handan’ın ve çocuklarının hayatı, Zerrin ve Dündar’ın evlilik yıldönümü partisinden sonra değişecektir. “Annemizi Saklarken”, güçlü oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikayesiyle yakında Star’da…

İnstagram Sayfası annemizisaklarkendizisi