Haberler

Emanet 59. Bölüm Fragmanı İzle! 26 Kasım Cuma

Emanet dizisi son bölüm fragman yayınlandı. 26 Kasım Cuma tarihli Emanet yeni bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı! Emanet dizisinde yeni bölümde neler olacak? Kirazın başına gelecek kötü olay ne? Yaman Seher aşkı başlıyor mu? Seher dolandırıcılıktan hapse girecek mi?

Emanet 59 Bölüm Fragmanı İzle!

Emanet dizisinde güzel bölümler izlemeye başladık. Heyecan ve aksiyonun dorukta olduğu bu bölümde Yaman ve Seher bir adım daha yakınlaştı, Fark ettiyseniz, Yaman son olaylardan sonra Seher’in değerini daha çok anlamaya başladı. Zuhal ve İkbal üzgün. Her olayda Yaman ve Seher’i daha da yakınlaştırıyorlar bunun farkına yeni vardılar. İkbal bu olanlar karşısında yeni planlar kuramayacaktır. Şimdilik duralım diyecek, bu sürede Zuhal çılgına dönecek. Zuhal, Yaman’ı kazanma çabalarına tek başına devam edecek ama her seferimde başarısız olacak.

Seher hapse girecek mi? Soruları merak ediliyor. Seher hastanede kaldığı süre boyunca herhangi bir ceza almayacaktır. Yaman Seher’in dolandırıcılık yapmadığını kanıtlayan belgeler bulacak ve Seher’i çıkaracaktır. Bu olanlardan sonra Yaman ve Seher daha da yakınlaşacaktır. Olan yine İkbal ve Zuhal’e olacak gibi, Zaten bu bölümlerde Zuhal ve İkbal geri plana atıldı, reytinglerin artışı da bundan kaynaklanıyor.

Selim, bu olanlar karşısında Yaman’a daha da hırs yaptı. Merak etme Selim efendi, Yaman Seher’i senden daha fazla düşünüyor. Selim daha önce Seher’e evlenme teklifi etmişti, Seher’in reddetmesi Selim’i çok çıldırtmıştı işte bu yüzden Yaman’ı sevmiyor.