Survivor 2021 Yarışmacısı Duygu Serap Salman Kimdir Ve Nereli? Kaç Yaşında? Burcu Ne?

Survivor 2021’de gönüllüler takımında yarışmacı olarak yer alan Duygu Serap Salman kimdir ve nereli? İnstagram adresi. Kaç yaşında ve burcu ne? Yedek yarışmacılar arasından seçilen yeni yarışmacı hakkında bilgiler içeren biyografi yazısı. Hakkında bilgiler. Hayatı. Vikipedi bilgileri.

Survivor Duygu Kimdir?

Survivor Duygu Hayatı https://youtu.be/VWs7N4Qc6HI

Bu yazımızda sizlere Survivor Gönüllüler takımında yarışmacı olarak yer alan Duygu Serap Salman hakkında hızlı bir şekilde bilgiler vereceğiz.

Duygu Serap Salman Survivor 2021’e yedeklerden girerek Gönüllüler takımında yer almayı başardı ve büyük bir fırsat yakaladı.
Daha önce seçmelere katıldığında iki defa trafik kazası geçirdiği için yarışmaya katılamamıştı ancak vazgeçmedi ve artık Survivor’da.
Duygu Serap Salman, 19 Mayıs 1997 tarihinde Ağrı’da doğdu.
20’li yaşlarından itibaren aktif olarak boks yapan başarılı bir sporcudur ve kişisel spor eğitmenidir.
Liseyi Yeni Levent Anadolu Lisesi’nde okudu.
Altı yaşından beri sporla ilgilenen Survivor Duygu’nun neredeyse yapmadığı spor kalmamış.
Savaşçı, başarmayı seven, çalışkan bir insan olduğunu ifade eden Survivor Duygu; voleybol, futbol, hentbol, kickboks, crossfit gibi çeşitli
sporlar yapıyor. Aynı zamanda Dans Fabrika grubunda da dansçıdır.
Yaşantısını İstanbul’da sürdüren yarışmacı kedileri ve köpekleri çok seviyor. Boğa burcudur. Aslen Ağrılıdır ve yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir.

Survivor Duygu Boy Ve Kilosu

Survivor Duygu’nun kilosu 61’dir. Duygu’nun boyu ise 167’dir.
İşinde daha iyi yerlere gelebilmek için Survivor’a katıldığını ifade eden yarışmacı birçok branşta başarılı olmanın avantajı ile Survivor’da başarılı olacağına inanıyor.
Yokluktan, açlıktan, susuzluktan beslenen biri olarak Survivor’a çok yakışacağını ve el becerileri ile de atışlarda başarılı olacağını düşünüyor.
Dayanıklı, çözüm odaklı ve heyecanlı olarak kendini tarif eden Survivor Duygu’nun bu videonun hazırlandığı sırada İnstagram hesabında 6353 takipçisi bulunuyor.

İnstagram Adresi https://www.instagram.com/duyguserapsalman/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.