Dizi Haberleri

Mükemmel Eşleşme Dizisi Oyuncuları ve Konusu – TRT 1 Yeni Dizi 2022

Mükemmel Eşleşme dizisi oyuncuları ve konusu. Oyuncu kadrosu. Ne zaman başlayacak? Nerede çekiliyor? TRT 1 yeni dizi 2022.

Birbirinden iddialı yapımlarla ekranlara damgasını vuran TRT 1’den, milyonları ekran başında buluşturacak benzersiz bir yapım daha geliyor.

İlk bölümden itibaren izleyicilerin beğenisini kazanacak olan TRT 1’in yeni dizisi: Mükemmel Eşleşme

Yaz sezonu için hazırlıklara başlayan TRT 1’in yeni dizisi Mükemmel Eşleşme’nin 1.Bölümü için okuma provası yapıldı. Haziran ayında çekimlere başlaması planlanan dizinin senaristi Birol Güven, yeni dizisi Mükemmel Eşleşme için “ Evlilik aşkı bitirmez, başlatır” iddiasında olduklarını söylüyor.

Mükemmel Eşleşme Dizisi Oyuncuları

Senaryo ve cast çalışmaları devam eden dizinin kadrosunda, Ahmet Kayakesen, Gizem Sevim , Ayşegül Günay, Asuman Dabak, Volkan Severcan, Ayhan Taş, Eylül Öztürk, Cem Zeynel Kılıç, Ayşen Sezeral gibi isimler yer alıyor.

Mükemmel Eşleşme Konusu

Annelerinin vesile olmasıyla tanışan iki gencin, mutlu bir aile kurmasını konu edinen dizinin yönetmenliğini Emre Kavuk üstleniyor. Dizi için dekor çalışmaları da başladı. Kocaman kalabalık bir aile ve sıcacık insan hikayelerinin yer aldığı “Mükemmel Eşleşme ” çok yakında TRT 1’de…

Kaynak: TRT web sitesi