Haberler

Masumiyet 2. Bölüm 2. Fragmanı! Konusu Ve Oyuncuları – Dizi Analiz

Masumiyet dizisinin yeni bölümünde neler olacak? Masumiyet yeni bölüm fragman yayınlandı mı? Masumiyet dizisinin konusu ne? Oyuncuları kimler? Hangi kanalda? Dizi tutuldu mu? Masumiyet hangi günler yayınlanıyor? Masumiyet dizisi hangi gün ve ne zaman? Dizide hangi oyuncular hangi karakterleri canlandırıyor?

Masumiyet 2. Bölüm 2. Fragman

Masumiyet 2. Bölüm Yeni Fragman

Masumiyet Dizisi Dizi Analiz

Bir arkadaşımın tavsiyeyi üzerine başladığım, 24 Şubat 2021’de FOX Tv ekranlarında yayın hayatına hızlı bir giriş yapmış ve evlerimize konuk olmuş “Masumiyet” dizisinin olay örgüsünün bir anda tam ortasında buluverdik kendimizi. Ömür ATAY’ın yönetmenliğini yaptığı, Gold Film imzasını taşıyan, senaryosunu Sırma YANIK’ın kaleme aldığı dram türü Türk yapımı bir televizyon dizisi. Dizinin oyuncu kadrosunda da her biri birbirinden değerli dev isimler yer alıyor. Başrollerinde Deniz ÇAKIR, Hülya AVŞAR ve Mehmet ASLANTUĞ rol alıyor.

Masumiyet Dizisi Konusu

Henüz 19’unda ve üniversite birinci sınıf öğrencisi Ela YÜKSEL (İlayda ALİŞAN) üniversitede verdiği bir konferansta başarılı iş adamı İlker ILGAZ’ı (Serkay TÜTÜNCÜ) tanıma şansı bulur ve macera dolu bir aşkın kapıları ardına kadar açılır. İşadamının 6 yıllık uzun süreli bir ilişki içerisinde son derece varlıklı ve zengin bir ailenin ve babanın kızı Harun ORHUN (Mehmet ASLANTUĞ) İrem ORHUN’la (Deniz IŞIN) birlikte evlilik hazırlıkları yapmaktadır. Aynı zamanda İlker ILGAZ, Ela YÜKSEL’in babası Timur YÜKSEL’in (Tolga GÜLEÇ) de holdingte patronu konumundadır. İş adamının bilinmesini ve duyulmasını istemediği bu yasak aşk hem genç kızı hem de bu durumdan en çok rahatsız olan ve rahatsızlık duyan annesi Bahar YÜKSEL’i (Deniz ÇAKIR) her geçen gün biraz daha fazla endişelendirmektedir. Çünkü kızının ve iş adamı sevgilisinin aralarındaki 17 yaş farkı uygun görmez ve bu ilişkiye onay vermez. Genç kız babasının çalıştığı holdingte staj yaptığı esnada istemeden kulak misafiri olduklarıyla babasına karşı korkunç bir kin, nefret ve öfke duyar. Babasının annesini, aynı zamanda annesinin de tanıdığı bir holding çalışanı ile Banu KAYA (Asena TUĞAL) aldatması kızı deliye döndürür. Birlikte olduğu ve bebek beklediği işadamının umursamaz tavırları, 6 yıllık ilişkisini bitirmemesi, ilişkilerini açıklayamaması üzerine kavga ederler ve işadamı genç kıza şiddet uygular. Genç kızı yol kenarına bırakan ve evine dönen iş adamının garip ve tuhaf hâl ve hareketlerine ne ailesi ne de annesi Hale ILGAZ (Hülya AVŞAR) bir anlam verebilir. Hastaneye kaldırılan genç kız yaşam mücadelesi verirken; genç kızın annesinin hastanede polise verdiği ifadeyle işadamı tam da düğün günü tören sırasında apar topar gözaltına alınır.

Masumiyet Dizisi Yeni Bölümde Neler Olacak? Masumiyet 3. Bölüm Dizi Analiz

Dizinin en can alıcı sahnesi ise finalde hastanede başhekimin genç kızın babasına “Maalesef kaybettik” sözü olur. Acaba gerçekten 19 yaşında daha hayatının baharında bunca hayalleri ve bunca umutları olan gencecik bir kız hayata bu kadar erken mi veda etti? Bu genç kıza yapılanlar işadamının yanına kâr mı kalacak? Yoksa işler daha da mı karmakarışık bir hâl alacak? 2. bölüm için tahminlerim genç kızın annesi bu işin peşini asla bırakmayacak ve hukukî yollardan bu işi sonuna kadar takip edecek. Ve kocası ile olan bütün bağlarını gözden geçirecek ve yeni bir karar verecek. Ayrıca hem işadamının hem de evleneceği kızın ailesi içine düştükleri bu durumu göz ardı edemez. Sabırsızlıkla beklediğim ikinci bölüm için daha şimdiden televizyon karşısına geçeceğim yerimi hazırladım bile. Çarşamba günü saat 20:00’ye saatlerinizi siz de ayarlasanız hiç fena olmaz bence.

Masumiyet Dizisi Nerede Çekiliyor?

İddialı yeni dizinin çekimleri Kocaeli’de gerçekleştiriliyor. Kentteki Kandıra, Derince, Gebze, İzmit, Dilovası, Körfez, Kartepe, Gölcük, Karamürsel, Başiskele gibi ilçelerde çekimleri yapılan Masumiyet dizisinin kapalı mekan sahneleri de aynı kent merkezinde çekiliyor.