Kimdir

Kazanan Restoran Özge Muslu Kimdir?

Kazanan Restoran yarışma programı FOX TV televizyon kanalında başladı. Şimdilik haftada iki gün yayınlanması planlanan programda yarışmacılar hem kendi adlarına hem işletmeleri varsa onun da adına yarışıyor. Programdaki yarışmacıların kimler olduğu da merak konusu olmuş durumda. Bizler de sizler için programı dizianaliz.com yakın takibe aldık. Yarışmacıları elimizden geldiğince sizlere tanıtmaya çalışacağız. Yeni bilgilere ilerleyen günlerde ulaşabilirsek yazımızı güncelleyebileceğimizi de şimdiden hatırlatalım.

Kazanan Restoran yarışmacıları hünerlerini yarışmada sergiliyor. O isimlerden birisi de Özge Muslu. Peki Kazanan Restoran yarışmacısı Özge Muslu kimdir? Kaç yaşında? Mesleği ne? Nerede çalışıyor? Mekanı nerede? Instagram adresi. Hayatı, hakkında bilgiler içeren biyografi yazısı.

Özge Muslu, Butik Tatlar isimli işletmenin sahibidir. Aynı zamanda Pera Handmade isimli markası ile çocuk kıyafetleri hazırlayıp satmaktadır. 38 yaşındadır. Pera adında bir kız evladı vardır.

Butik Tatlar işletmesinde atıştırmalıklardan sağlıklı mezelere, salatalardan nefis kahvelere, glutensiz ve vegan ürünlere kadar geniş bir menüyü müşterilerine sunmaktadır.

Bir dönem fazla kiloları ile başı derde girmiş ancak sonrasında 38 kilo vererek 100 kilodan 62 kiloya düşmüş. Bu macerası boyunca beslenme koçluğu eğitimi almış. Aldığı eğitimlerde sağlıklı beslenmenin yollarını öğrenmiş ve bunu sosyal medya hesaplarından paylaşmaya başlamış. Instagram ve YouTube üzerinden sağlıklı yemek tarifleri paylaşmaya başlamış. Sonrasında yaptığı ürünleri Butik Tatlar isimli bir işletme kurarak satmaya karar vermiş. Hazırladığı ürünlerin birçoğu marketlerde ve pastanelerde bulunmayan özel kendisine ait ürünlerdir.

Şu sıralar FOX televizyon kanalında yayınlanmakta olan Kazanan Restoran isimli yarışma programında yarışmaktadır.
Bu yazının hazırlandığı sırada YouTube kanalında 1.800 abonesi, Instagram hesabında ise 540 takipçisi bulunmaktadır.

Instagram adresi ozge_muslu Butik Tatlar Instagram Adresi butiktatlar YouTube adresi ÖzgeMuslu Butik Tatlar Facebook Sayfası butiktatlar

Butik Tatlar Adres: Göktürk Merkez, Göktürk Cd. No:77 D:1B, 34077 Eyüpsultan/İstanbul