Kimdir

Kazanan Restoran Ezel Apaydın kimdir?

Kazanan Restoran yarışma programı FOX TV televizyon kanalında başladı. Şimdilik haftada iki gün yayınlanması planlanan programda yarışmacılar hem kendi adlarına hem işletmeleri varsa onun da adına yarışıyor. Yukarı Mahalle ve Aşağı Mahalle takımlarında hünerlerini sergiliyorlar. Programdaki yarışmacıların kimler olduğu da merak konusu olmuş durumda. Bizler de sizler için programı dizianaliz.com yakın takibe aldık. Yarışmacıları elimizden geldiğince sizlere tanıtmaya çalışacağız. Yeni bilgilere ilerleyen günlerde ulaşabilirsek yazımızı güncelleyebileceğimizi de şimdiden hatırlatalım.

Kazanan Restoran yarışmacıları hünerlerini yarışmada sergiliyor. O isimlerden birisi de Ezel Apaydın. Peki Kazanan Restoran yarışmacısı Ezel Apaydın kimdir? Nereli? Mesleği ne? Nerede Çalışıyor? Mekanı nerede? Instagram adresi. Hayatı, hakkında bilgiler içeren biyografi yazısı.

Ezel Apaydın Kimdir?

Ezel Apaydın 30 Temmuz 1988 doğumludur. Pasta şefidir. Uluslararası Çikolata ve Pastacılar Derneği üyesidir. Survivor yarışmacısı Evrim Keklik’in Ankara’da yurttan oda arkadaşıdır.
2009 – 2011 yılları arasında Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde Diksiyon, Spikerlik-Sunuculuk eğitimi aldı.
2014’te Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji bölümünden mezun oldu.
2017’de Mersin Şehir Hastanesi’nde Biyolog olarak çalıştı.
2018’de Anadolu Üniversitesi’nde Aşçılık bölümünde eğitim aldı.
2020’de MasterChef Türkiye elemelerine katıldı.
8 yıl önce evinin bir köşesinde başladığı pastacılık sevdasına 4 yıl önce kendi butik kafesini(BoutiCake House) açarak devam etti.
Sanayi313, EK BİÇ YE İÇ isimli mekanlarda çalıştı.
Şu anda Mums Cafe isimli mekanda pasta şefi olarak çalışıyor.
Yakın zamanda FOX TV televizyon kanalında yayınlanmakta olan Kazanan Restoran isimli yarışmada yarıştı.
Mersinli Ezel Apaydın sosyal medyada Facebook, Twitter ve Instagram kullanmaktadır. Bu yazının hazırlandığı sırada Instagram hesabında 9.053 takipçisi bulunmaktadır.

Twitter adresi ezelapaydin Instagram adresi ezelapaydiin