Dizi Haberleri

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Dizisi İzleyici Yorumları

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi Show TV televizyon kanalında yayınlanmaya devam ediyor. dizianaliz.com olarak izleyici yorumlarını merak edip gorevciyiz.com sitesinde bir anket açtırdık. Sitenin üyeleri dizi hakkındaki görüşlerini yazmaya başladı. Elbette ki bazı izleyiciler dizinin tekrar bölümlerini eski bölümlerden başlayarak izlediğinden eski bölümlerle ilgili yorumlar da gelecektir. Yorumlar geldikçe yazımıza izleyici görüşlerini ekleyeceğiz. Sizler de bu yazının altındaki yorumlar bölümünden dizi hakkındaki görüşlerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz. (Kullanıcıların isimleri gizlenmiştir. Yazım hataları giderilmiştir)

Gelsin Hayat Bildiği Gibi İzleyici Yorumları

M**** K***

Show TV’de yayınlanan bu dizi gerçekten kendine hayran bıraktı başroldeki Sadi Payaslı ve Yedi Emin, Songül, Derya üçlüsü aşk olarak insanı etkiliyor acaba kiminle birlikte olacak şeklinde. Ayrıca dizide aksiyonların olması, Araz çetesinin ayrı bir şekilde insanları etkiliyor olması beni de etkiliyor. Açıkçası hapishaneden çıkan gençlerin yeni bir hayata tutunma çabası da insanları etkiliyor. Bu beni de çok etkiliyor. Bu diziyi de bu yüzden seviyorum. Dizinin 2 – 3 sezon daha süreceğini düşünüyorum fakat akışını biraz değiştirmesi gerekiyor. Mesela Melek karakterinin babası çok sıkmaya başladı artık. Bir yerden sonra babasına küfür etmeye başladık. Onun ailesinin diziden çıkması gerekiyor. Dizi daha güzel olacaktır ama hem aksiyon hem aşk olduğu için bu dizi beni etkiliyor.

F**** M***** A****

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde olaylar mükemmel herkesin ayrı bir oyunculuğu var. Sadi ile Songül’ün didişmeleri, birbirine aşkla bakması, kıskanması çok güzel. Araz’ların yaptığı bazı saçma olaylar oluyor. Kendi kendine yaptığı afra tafraları var. Kötülük yapmak için yaratılmış bir karakter. Mert’in iyi niyeti abartı oluyor. Gizem’in biraz açık sözlü bir kız olması, Melek’in babasından çektikleri dikkat çekici. Kaç bölümdür bekliyorum, ‘o kıza annesi ne zaman inanacak’ diye. Son bölümde çok şükür kanıtlayabildi de… Bakalım daha neler çıkacak? Kız Mert’e aşık. Mert ise Gizem’e aşık. Aynı zamanda Araz da Gizem’e aşık ama Gizem, Mert’i seçti. Aslında yalının sahibi de Gizem’e aşık oldu. Gizem’in annesi de zengin koca görünce kızı hemen ona vermek istiyor. Sonra Songül tehlikeli işlere girince Sadi gelip kurtarıyor her defasında. Bugüne kadar izlediğim en iyi dizi. Arka Sokaklar kadar uzun süren bir dizi olsun istiyorum.