Haberler

Ünlü Oyuncu Faruk Sofuoğlu YouTube Kanalı Açtı

Seksenler dizisinden Kasap Bahtiyar olarak tanıdığımız usta oyuncu Faruk Sofuoğlu YouTube kanalı açtı.

Günümüzde bir çok ünlü oyuncu YouTube platformunda yerini aldı ve hala da almaya devam ediyor. Özellikle pandemi döneminde bir çok ünlüyü televizyonlarda ve sinemalarda göremediğimiz için anlaşıldı ki aslında sosyal medya bazen de zorunlu bir ihtiyaç. Ancak YouTube’de kanal sayısının da eskiye göre çok fazla olması bu işe daha ciddi adım atılması gibi bir zorunluğu da beraberinde getirdi.

Faruk Sofuoğlu YouTube Kanalı Açtı

Tüm bu sürecin içerisinde bir sanatçımız daha YouTube platformuna merhaba dedi. Usta oyuncu Faruk Sofuoğlu yakın zamanda kendi adına bir YouTube kanalı açtı.

Kendine has esprili bir video ile ilk videosunu çekti ve ‘merhaba’ dedi. İkinci videosunda da ‘közde simit’ konusuna değindi. Z kuşağı diye adlandırılan genç nesile hitap eden esprili anlatımıyla Faruk Sofuoğlu YouTube’da başarılı olacak gibi görünüyor.

Yakın zamanda yaşanan kadın cinayetlerine de hazırladığı bir video ile tepki gösteren Faruk Sofuoğlu sert bir şekilde yaşananlara tepki gösterdi.

Tiyatrocu kimliği ile bu konuya bir video ile tepki göstermesi konu hakkında duyarlılığın daha da artmasına vesile olacağı için kendisine teşekkürlerimizi sunarız.

Bu arada usta oyuncunun ciddi bir şekilde YouTube’da paylaşımlarına devam edeceğini, tiyatroya da YouTube kanalında yer vereceği gibi aynı zamanda eğlenceli videolar da yayınlayacağını buradan sizlere duyurmuş olalım. Özellikle geniş bir sanatçı çevresi olması sebebiyle kanalında birçok ünlü ismi de görebileceğimiz neredeyse şimdiden kesin. Şimdiden hızlı bir giriş yaparak videolarını da izletmeyi başardığını dipnot olarak hatırlatmak isterim. Sizler de bu içeriklerden mahrum kalmak istemiyorsanız kanala abone olabilirsiniz. dizianaliz.com olarak usta oyuncumuza başarılarının devamını dileriz.

İşte Faruk Sofuoğlu’nun ilk videosu

Faruk Sofuoğlu YouTube kanalı açtı

Faruk Sofuoğlu resmi YouTube Kanalı Adresi

https://www.youtube.com/channel/UCYcB0wvMsBK2rPiT6bdYicg