Can Yoldaşım Hint Dizisi Konusu Ve Oyuncuları! Kanal 7 Yeni Hint Dizisi

Kanal 7 ekranlarında yeni bir Hint dizisi 20212022 sezonunda yayınlanmaya başlayacak. Bu dizinin adı Can Yoldaşım olarak açıklandı. Televizyon kanalının YouTube kanalında dizinin tanıtım videosu paylaşıldı. Peki dizinin konusu nedir? Oyuncuları kimler? Kaç bölüm sürecek? Orijinal adı nedir? Yeni Hint dizisi Can Yoldaşım ne zaman başlayacak? Tüm bu soruların cevapları izleyiciler tarafından merak ediliyor. Bu nedenle bu soruların cevaplarını içeren bilgilendirici bir yazı hazırladık. Böylece dizi hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabileceksiniz.

Can Yoldaşım Hint Dizisi Kaç Bölüm Sürecek? Ne Zaman Başlayacak?

Öncelikle Kanal 7 ekranlarında başlaması beklenen dizi Aşk Yakar isimli diziydi. Bu dizi nedendir bilinmez henüz yayınlanmadı. Bu dizinin yerine Can Yoldaşım dizisi yayına girecek. Masum dizisi bittiğinde 30 Temmuz tarihinde Cuma gününden itibaren her gün 15:30’da Kanal 7’de yayınlanmaya başlayacak.

Can Yoldaşım dizisinin orijinal adı Diya Aur Baati Hum. İlk bölümü Hindistan’da Star Plus kanalında 29 Ağustos 2011 tarihinde yayınlandı. İlk bölümlerde düşük reytingle başlayan dizi sonrasında çok büyük ilgi gördü. 10 Eylül 2016 tarihinde son bölüm yayınlanarak final yaptı. Toplamda 1.487 bölüm yayınlanan dizi 20 – 23 dakikalık bölümler halinde yayınlandı. Ancak Kanal 7 genelde üç bölüm birleştirerek Hint dizilerini kanalda yayınlıyor. Bu nedenle 500 bölüme yakın dizinin sürmesi mümkün. Türkiye’den önce dizi başka ülkelerde de ülkerin dili ile yayınlanmış ancak birçok ülkede son bölüme kadar gelmeden yayından kaldırılmıştır. Bu ihtimal Türkiye için de var tabi ama neler olur bilmek elbette ki mümkün değil. Ayrıca bahsettiğimiz final tarihinden sonra dizinin devam dizisi niteliğinde sonradan bir dizi daha çekilmiş. Bu dizinin adı da Tu Sooraj Main Saanjh, Piyaji. Ancak bu dizi farklı bir dizi ve devamında Kanal 7 yayınlayabilir de yayınlamayabilir de. Bunu elbette ki zaman gösterecek. Aslında bir çok Hint dizisini izleyebilmek internetten mümkün ancak maalesef Türkçe Dublaj olarak bulunamıyor. Bu nedenle Kanal 7 Hint dizisi sevenler için gerçekten de vazgeçilmez bir kanal. Neyse konumuza dönelim. Dilerseniz dizinin konusu ve oyuncuları hakkında sizleri bilgilendirelim.

Can Yoldaşım Hint Dizisi Konusu

Sandhya her zaman bir polis memuru olmayı hayal etmişti. Korkusuz ve açık sözlüydü ve toplumun hastalıklarıyla savaşmayı hayatının amacı haline getirdi. Babası onun rüyasını teşvik etti ve tam ulaşabileceği bir yerdeyken bir trajedi yaşandı. Anne babası vefat eder. Erkek kardeşi onu, kadınların sadece mutfakta çalıştığı bir şekerleme ailesiyle evlendirir. Ev hanımı olmasını gerektiren bir ailenin parçası olur ve birkaç gün içinde; hayatı alt üst olmuştu. Ağır bir kalple hayallerinden ve özlemlerinden vazgeçmeye karar verir, ancak şekerci kocası; Suraj, rüyasını ve ailesi uğruna yaptığı fedakarlığı öğrenir. Sadece yarı okuryazar olmasına rağmen, Suraj Sandhya’nın içinde hayallerini takip etme ve polis memuru olma hedeflerine ulaşma arzusunu hissetti. Önüne çıkan her şeye rağmen, Suraj, yolculuğunda onu desteklemeye karar verir. Ama bir kadının yerinin mutfak olduğuna kesin olarak inanan kendi annesi Bhabo’yu ikna edebilecek mi? Suraj, Sandhya’nın hayalini gerçekleştirmesine yardım edecek ve böylece Sandhya’nın ruh eşi unvanını haklı olarak kazanabilecek mi……?

Can Yoldaşım Hint Dizisi Oyuncuları

Dizinin baş rollerinde Anas Rashid ve Deepika Singh bulunuyor.

Anas Rashid (Sooraj Arun Rathi)

Anas Rashid - Wikipedia

Anas Rashid, Sooraj Rathi rolünü oynadı. Sooraj Rathi, aynı şekilde beyaz yakalı sınıf Rathi Ailesinin ideal çocuğu olan, çoğunlukla eğitimli, temel genç bir şekerlemecidir.

Sandhya’nın kendisine öğretildiği ve yemek yapmayı bilmediği gerçeği ortaya çıktıktan sonra, Sooraj daha iyi yarısı için dövüşmeye gider ve kendisini küçük kız olarak geliştirmek için bilmesi gereken her şeyi teşvik etmeye söz verir. Daha sonra, sınavlarını tamamlamasını teşvik eder ve uzun vadede annesini Sandhya’nın kimliğini kabul etmesi için ikna eder ve onu Sandhya’nın en önde gelen destekçilerinden birine dönüştürür. Sooraj bir aksilik ile karşılaşır ve tekerlekli sandalyeye mahkumdur. Bu şekilde, artık şekerleme dükkânını işletmeye uygun değildir ve Sandhya, hayali ve zar zor başardığı polis işini bir kenara bırakarak orayı devralmayı seçer. Çok sevinen Sooraj, engelini yener ve bir kez daha yürüyüp dükkânını çalıştırabilir.

Deepika Singh (IPS Sandhya Kothari Rathi)

Deepika Singh - Wikipedia

Deepika Singh, bu dizide Sandhya Rathi rolünü oynadı. Sandhya Kothari (Rathi), babası için bir IPS memuruna dönüşme fantezisinin peşinden koşan hevesli, eğitimli bir genç bayandır. Ailesini psikolojik baskıcı bir saldırıda kaybeden Sandhya’nın fantezileri ve hedefleri yıkılır ve başka bir ülkeye taşınmak isteyen büyük kardeşi Ankur Kothari, tamamen benzersiz bir durumda ve çeşitli alışkanlıklarla büyümüş bir birey olan Sooraj ile evliliğini düzeltir. . Sandhya, IPS Akademisi’nde psikolojik baskıcı bir işgal de dahil olmak üzere inanılmaz zorluklarla karşı karşıyadır, ancak yedeğin geri kalanının yardımıyla, kanunları çiğneyenleri nasıl durduracağını çözer ve kendisini dikkate değer bir polis olarak geliştirir. Bu noktada hikaye, Sandhya’nın farklı dolandırıcılarla savaşırken polislik mesleğine odaklanıyor. korku temelli baskıcı öncü Rajkumar (Gaurav Sharma) dahil olmak üzere, bu arada, uzmanlık yükümlülükleri ve yerel görevleri arasında uyum sağlamak için savaşırken farklı aile sorunlarıyla uğraşıyor. Sandhya, Ved ve Vansh adında ikiz çocukları taşır. Yeni doğan çocuklara Rajasthan’dan satılmak üzere el konuldu. Ortaya çıkan kurtarma faaliyetlerinde, Ved kurtulur, ancak Vansh onun ölümüne teslim olur ve herkesi paramparça eder. İkizlerden sonra Sandhya bir kızı taşır. Küçük kızın adı Kanak. Ved kurtulur, ancak Vansh onun ölümüne teslim olur ve herkesi paramparça eder. İkizlerden sonra Sandhya bir kızı taşır. Küçük kızın adı Kanak. Ved kurtulur, ancak Vansh onun ölümüne teslim olur ve herkesi paramparça eder. İkizlerden sonra Sandhya bir kızı taşır. Küçük kızın adı Kanak.

Hint dizilerinde çok sayıda oyuncu oluyor. Dizide yer alan diğer başlıca oyuncuların isimleri ve canlandırdıkları karakterleri listeledik.

Neelu Vaghela (Santosh Rathi – Bhabho)
Ashok Lokhande (Arun Rathi – Bhabasa)
Devyansh Tapuria (Ved Rathi)
Ricky Patel (Vansh Ankur Kothari / Vansh Sooraj Rathi)
Gautam Gulati (Vikram Rathi)
Karan Goddwani (Vikram Rathi)
Kanika Maheshwari (Meenakshi Rathi – Meena)
Reem Sheikh (Mishri Vikram Rathi)
Varun Jain (Mohit Arun Rathi)
Pooja Singh (Emily Rathi)
Drisha Kalyani (Pari Mohit Rathi)
Randeep Rai (Aryan Rathi – Chotu)
Aryan Sharma (Genç Aryan Rathi – Chotu)
Bharat Singh Jadon (Ashok)
Sehrish Ali (Chhavi Arun Rathi)
Satyam Seth (Dilip)
Ragini Şah (Maa Sa)
Abhinav Shukla (Om Rathi)
Rashmi Pitre (Chaturi)
Varun Khandelwal (Ankur Arvind Kothari)
Shubha Uplopwar (Ankita Ankur Kothari)
Shivshakti Sachdev (Bülbül Ankur Kothari)

Finalde Neler Olacak?

Sandhya ve Sooraj, Ved ile mutlu bir şekilde yaşarlar. Yakında, Vansh’ın asla ölmediğini, Vansh’ı yanlarında tutmak için tüm bunları planlayan Ankur tarafından evlat edinildiğini öğrenirler.

Sooraj büyük bir otel açmayı hayal ederken ve Sandhya ile birlikte bunun için çalışırken, Mahabhali’yi tehlikeli bir teröristin izini sürmek ve Batı Bengal’de Sagarika kimliğini taklit ederek kendi topraklarında yenmek için son derece tehlikeli bir göreve atanır.

Bu nedenle, Sandhya ayrılır ve bir tren kazasında kendi ölümünü gerçekleştirir. Aile onun öldüğünü sanıyor. Sooraj, Sandhya’nın ölümünün şoku nedeniyle hayallerini ve zihinsel dengesini kaybeder ve buna inanmayı reddeder. Santosh, Sooraj’ın durumundan kendisini sorumlu tuttuğu için Sandhya’dan nefret etmeye başlar.

Santosh, Sooraj’ın iyileşmesine yardımcı olacağına inandığı Laalima Agarwal ile evlenmesini istiyor. Bu arada Sandhya, Mahabhali’nin zorluklarıyla savaşır ve sonunda planlarını sabote etmeyi başarır, ancak kimliği açığa çıkar. Teröristler onu yakalar ve neredeyse ölümüne işkence ederler.

Yakında Sooraj, Sandhya’nın gerçekten hayatta olduğunu öğrenir ve Sandhya’ya yardım etme görevine katılır. Görevi başarıyla tamamladıktan sonra eve dönerler. Ancak Santosh, Sandhya’yı affetmeyi reddeder. Sandhya, Sooraj’a aşık olan Laalima ile zorlu bir rekabetle karşı karşıyadır.

Ancak Sooraj ve Sandhya’nın aşkı kazanır ve Laalima pes ederken Santosh onu affeder. Daha sonra, Sooraj’ın en küçük kardeşi Mohit, Santosh tarafından Laalima’yı taciz etmeye çalıştıktan sonra vurularak öldürüldü. Sandhya , kadın hakları aktivistlerinin yardımıyla onu kurtarır.

Santosh , küçük kardeşinin çocukken hayatını alan sınırdaki trajik bir kaza nedeniyle Pakistan’dan nefret ediyor . Arzoo’nun Pakistanlı olduğunu bilmeden Aryan ile olan ittifakını düzeltir. İlk başta Sandhya, Arzoo’nun terörist olduğundan şüphelenir.

Daha sonra Sandhya, Arzoo’yu korkunç yanlış anlaşılmadan kurtarmakla kalmaz, aynı zamanda Santosh tarafından kabul görmesine de yardımcı olur. Sooraj bir kaza geçirir ve tekerlekli sandalyeye sıkışır. Sandhya , işini Sooraj’a ve ailenin hoşnutsuzluğuna bırakarak şekerleme dükkanını işletmeye karar verir .

Sandhya, Kanak adında bir kızı dünyaya getirirken, Sooraj engelinin üstesinden gelir ve dükkânını işletmek için yürüyebilir. Sandhya, komiserden bir teklif alır ve Sandhya’yı ilk başta rakibi olarak gören ancak daha sonra en iyi müttefikleri arasında yer alan IPS Arpita Khanna ile tanışmadan önce tekrar polise katılır .

Kısa süre sonra, Vansh biyolojik ebeveynleri hakkındaki gerçeği keşfeder ama onu ele verdikleri için onlardan nefret eder. Dört terörist, Ankur ve Ankita’yı öldürür ve Rathis mahallesinin sakinlerini de dahil olmak üzere rehin alır. Sandhya ve Sooraj cesurca sivilleri kurtarır.

Anne ve babasının özverisini ve cesaretini gören Vansh onları affeder ve aile yeniden bir araya gelir, ancak bu uzun sürmez. Sandhya ve Sooraj başarısız bir şekilde teröristler için bir tuzak dener ve onları cezalandırır. Lider, Kanak’ı kaçırır ve Sandhya ve Sooraj’a bomba hapları yedirir.

Sandhya ve Sooraj, patlamadan önce nehre atlayarak ailelerine ve diğerlerine veda eder. Sandhya en mangal sutra ve Sooraj en zincir ayarlamadan önce suda dolaşmış olur Sun bunları ayırmak olamayacağını hatta ölüme vurgulayarak.

Daha ayrıntılı bilgi için https://en.wikipedia.org/wiki/Diya_Aur_Baati_Hum

Can Yoldaşım 1. Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.