Kimdir

Ali Özün Aydın Kimdir Ve Nerelidir? Kaç Yaşında? Boyu Ve Kilosu! Biyografisi

Çok Güzel Hareketler 2 oyuncusu Ali Özün Aydın BKM Mutfak alt yapı kadrosundaki yetenekli isimlerden birisi. Killa Hakan taklidi ile hafızalara kazınan genç yeteneğin hayatı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Yaşı ve nereli olduğu ayrıca boyu, kilosu ve burcu gibi bilgiler özellikle en çok merak edilen konular arasında. Bu yüzden bizler de ünlü ismin hayatı hakkında sizler için bilgilendirici bir biyografi yazısı hazırladık. Yazımızın sonuna İnstagram ve Twitter adreslerini de ekledik. Yeni bilgiler edinirsek yazımızı güncelleyeceğimizi de hatırlatalım.

ÇGH 2 Oyuncusu Ali Özün Aydın Kimdir?

Ali Özün Aydın 21 Aralık 1992 tarihinde Ankara doğdu.
İlkokulu Ankara’da okudu.
Ankara Sancak Lisesi’nden mezun olduktan sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nin Beden Eğitimi bölümünden mezun oldu.
Ankara ve Eskişehir’de uzun yıllar amatör kümede sağ bek olarak futbol oynadı.
Ayrıca bir süre lisanlı olarak Türkiye Futbol Federasyonu’nda hakemlik yaptı.
2018’de Yakaranlar isimli tiyatro oyununda sahne aldı.
İstanbul Craft oyunculuk atölyesinde bir yıllık eğitim aldıktan sonra 2018 yılından beri Çok Güzel Hareketler 2 kadrosunda oyuncu olarak çalışmalarını sürdürüyor. Bugüne kadar çok sayıda oyunda sahne aldı ve skeçler yazdı.

Boyu Ve Kilosu

Oyuncunun nereli olduğu ve burcu da merak edilen konular arasında. Stand Talents menajerliğe kayıtlı olan ünlü oyuncu aslen Ankaralıdır. 1.72 boyundadır ve 65 kg ağırlığındadır. Yay burcudur.

İnstagram ve Twitter’ı aktif olarak kullanıyor ve bu yazının hazırlandığı esnada Twitter hesabında 1.074 takipçisi bulunuyor. İnstagram hesabında da 26.100 takipçisi bulunmaktadır.

Twitter Adresi https://twitter.com/aligozunaydin

İnstagram Adresi https://www.instagram.com/aliozunaydin/