Kimdir

MasterChef 2021 Dilara Başaran Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Hayatı!

Birbirinden yetenekli şef ve aşçıların yarıştığı ayrıca hobi olarak yemek yapmaya ilgi duyan yarışmacıların da yer aldığı MasterChef 2021 tüm hızı ile devam ediyor. Yarışmacıların hayatları da sıklıkla merak ediliyor. En çok merak edilen yarışmacılardan birisi de Dilara Başaran. Peki MasterChef Dilara Başaran kimdir? Aslen nereli? Kaç yaşında? İnstagram adresi nedir? Tüm bu soruların cevaplarını izleyiciler şu sıralar arama motorlarında aramaktadır. Bu yüzden bizler de sizler için genç yarışmacı hakkında bir biyografi yazısı hazırlamaya çalıştık. Ancak bir çok merak edilen konu henüz netlik kazanmış değil. Bu nedenle yayınladığımız yazımızı yeni bilgiler ortaya çıktıkça güncelleyebileceğimizi şimdiden hatırlatalım. Sizler de yorumlarınız ile yarışmacı hakkında merak ettiklerinizi yazabilirsiniz.

Dilara Başaran Kimdir?

MasterChef Dilara Başaran Kimdir Ve Nerelidir? https://youtu.be/sWAOjlr7K88

MasterChef Türkiye’nin iddialı yarışmacılarından biri olan Dilara Başaran, 24 yaşındadır.
Yarışmaya İstanbul’dan katılmıştır.
Profesyonel aşçı olan yarışmacı 6 yıldır bu meslekle severek uğraşıyor.
Sırf evine yakın olduğu için Turizm lisesini tercih etti ancak zamanla yemek yapmayı sevdiğini fark etti.
Lisede okurken 15 yaşındayken staj yapmaya başladı ve o yıllarda mutfağa ilgisi arttı.
Birinci turda yorumunu kattığı ‘tavada levrek’ yemeği yapan genç yarışmacı, jüri üyelerinden tam not aldı ve bir üst tura çıkmayı başardı.
Mutfağa olan aşkının onu öne çıkaracağını ve kendisine yarışmayı kazandıracağını düşünmektedir.

Bir Üst Tura Çıkmayı Başardı!


İkinci turda katıldığı üçlü düelloda MasterChef Dilara, MasterChef Bozbey ve MasterChef Rümeysa ile karşı karşıya geldi.
Üç yarışmacıdan, 40 dakika içerisinde soğan dolması yapmaları istendi.
Düelloda en başarılı yemeği yapan Dilara bir üst tur olan 3. tura çıktı.

Sosyal medyayı çok sık kullanmayan yarışmacının İnstagram hesabında bu yazının hazırlandığı an itibarı ile 2.990 takipçisi bulunmaktadır. Aslen nereli olduğu, doğum tarihi, burcu, boyu ve kilosu gibi birçok bilgi henüz belli değil. Bu bilgilere ulaştığımız takdirde yazımıza ekleme yapacağız. Yarışmacıya başarılar dileriz..

İnstagram Adresi https://www.instagram.com/dilarabasarn/