Emanet Dizisi Kara (Karanfil) Aslında Kim? Özge Ağyar Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Mesleği

Kanal 7 ekranlarında yaklaşık 162 bölümdür devam eden günlük dizi Emanet dizisinde çok sayıda oyuncu yer alıyor. Kadrosunda hem genç yetenekleri hem de tecrübeli oyuncuları barındıran dizi ilgi ile izleniyor. Baş rollerinde Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan’ın bulunduğu dizide öne çıkan isimlerden birisi de Özge Ağyar. Dizide polis rolü ile yer alan başarılı oyuncunun canlandırdığı karakterin ismi Karanfil ama ona kısaca Kara diye hitap ediliyor.

Özge Ağyar Kimdir?

Peki Emanet dizisindeki Kara aslında kim? Gerçek adı ile Özge Ağyar kimdir ve nereli? Kaç yaşında? Boyu, burcu ve kilosu kaç? Mesleği nedir? İnstagram ve Twitter kullanıyor mu? Evli mi? Tüm bu soruların cevabı hakkında sizler için bilgilendirici bir biyografi yazısı hazırladık. Yeni bilgiler edinebilirsek de yazımızı güncelleyebileceğimizi şimdiden söyleyelim.

Kaç Yaşında?

1982 yılında İstanbul’da dünyaya geldi.

Dizileri

Özge Ağyar tiyatro ve dizi filmi oyuncusudur. İlk önceleri tiyatrolarda sahne alan ünlü isim ilk kamera önü oyunculuğu deneyimini 2019 yılında Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin dizisi ile yaşadı. Sonrasında 2020’de yine aynı kanalda yayınlanmaya başlayan Emanet dizisinde Karanfil karakterine hayat verdi. Feridun Fikret Management ajansa kayıtlı olarak da aktif olarak kariyerini sürdürmektedir.

Boy Ve Kilosu

Boyu 1.70 cm kilosu ise 65 kg. Çok sevdiği bir kedisi var. Başarılı oyuncunun tam doğum tarihi bilinmediği için burcu da bilinmiyor. Aslen nereli olduğu da net bilinmiyor anca ilerleyen zamanlarda bilgi elimize ulaşırsa yazımıza ekleyebileceğiz. Fotoğraf çekmeyi ve gezmeyi çok seven oyuncu İnstagram platformunu kullanıyor. Bu yazının hazırlandığı esnada hesabında 8.273 takipçisi bulunmaktadır.

İnstagram Adresi https://www.instagram.com/ozgeagyar/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.