Dizi Haberleri

Ada Masalı Dizisi Oyuncuları Ve Konusu

2021 – 2022 dizi sezonu için hazırlıklar devam ediyor. Şimdilik yaz dizileri daha öncelikli ancak şunu da belirtmek de fayda var. Bazı yaz dizileri sonbaharda da reyting almaya devam ederse sezon sonuna kadar devam edebiliyor hatta ikinci sezonu bile çekilebiliyor. İşte hazırlıkları devam eden o yaz dizilerinden birisi de Ada Masalı dizisi. Sizler için yeni dizi hakkında ayrıntıları bir yazı haline getirdik.

Ayrıca dilerseniz görsel olarak ve sesli anlatımla hazırladığımız bilgilendirici videomuzla da yazı okumayla uğraşmadan bilgi edinebilirsiniz.

Ada Masalı Konusu Ve Oyuncu Kadrosu https://youtu.be/D3pCDFg9Xwc

Ne Zaman Başlayacak?

Ada Masalı çekimleri yakın zamanda başladı ancak dizinin ilk tanıtım videosu muhtemelen Haziran başında yayınlanacak. Bu hesaplamaya göre 1. Bölüm Haziran sonuna doğru ancak yetişecektir.

Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Yeni dizi Ada Masalı Star Tv ekranlarında yayınlanacak. Henüz saat ve gün bilgisi elbette ki mevcut değil ancak konu ile ilgili yeni ayrıntılar ortaya çıktıkça sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Konusu

Ay Yapım’ın Star TV için hazırladığı ve İzmir’de çekimleri yapılan “Ada Masalı” dizisi yeni sezonun en iddialı dizileri arasında.
Alp Navruz (Deniz) ile Ayça Ayşin Turan’ın (Derya) başrollerini paylaştığı dizinin yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturuyor.
Senaryosunu Yelda Eroğlu’nun kaleme aldığı dizi romantik komedi türünde.

Oyuncuları

Dizide Alp Navruz, Deniz karakterini canlandırıyor.

Ayça Ayşin Turan ise Derya karakterine hayat veriyor.


Moda tasarım konusunda oldukça yetenekli olan, terzilik yapan ve Derya’nın teyzesi olan Selma Köknar karakterini ise Nihan Büyükağaç canlandırıyor.


Eylül Ersöz ise Derya’nın kuzeni Nehir karakterine hayat veriyor.


Defile organizatörü Görkem Doğan karakterini ise Bülent Çolak canlandırmakta.
Görkem, adaya geldikten sonra Selma’nın da hayatı değişecek.
Görkem’in Deniz’le (Alp Navruz) yıldızları başlarda pek barışmayacak.