Dizi Haberleri

Yazgı Dizi Oyuncuları ve Konusu- tv8 yeni günlük dizi 2022

Yazgı dizisi oyuncuları kimler? Konusu ne? Oyuncu kadrosu içerisinde hangi isimler bulunuyor? Yazgı dizisi ne zaman ve hangi kanalda başlayacak? Tüm bu soruların cevapları merak edilmekte. İşte Yazgı dizisi hakkındaki tüm detaylar.

2022 – 2023 dizi sezonu yeni dizilerle startını verdi. Televizyon kanalları ve dijital platformlar ardı ardına yeni projelerini ortaya koyuyor. MasterChef ve Survivor gibi en çok ilgi gören yapımları bünyesinde barındıran TV8 televizyon kanalı da yeni dizi projeleri ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Daha çok eğlence tarzı içerikleri izleyicisine sunan kanal yayınladığı dizilerle de adından söz ettirmeye başladı. Daha önce Canım Annem isimli günlük diziye yayına sokan kanal şimdi de Yazgı isimli yeni bir günlük diziyi yayın akışı içerisine dahil ediyor. Kanal D ve Kanal 7 ile günlük dizi kategorisinde yarışacak olan TV8’in yeni dizisinin oyuncu kadrosu netleşti.

Yapımını Acun Medya’nın üstlendiği, başrollerini, Erkan Meriç, Yağmur Öztürk, Alper Türedi, Elvan Boran, Ceren Yavuz, Numan Çakir, Buket Dereoğlu, Halil İbrahim Yilmaz, Hülya Diken, Cem Baza, Ufuk Kaplan ve Yasemin Öztürk’ün paylaştığı, yönetmenliği Hakan Şahin ve Filiz Polat Turan’ın, senaristliğini ise İbrahim Güler, Melek Ordu, Erdal Bektaş, Pınar Ordu, Evren E. Ulucan, Tufan Bora, Gülseren Aydın, Ali Göğebakan ve Yaşar Aksu’nun yaptığı “ Yazgı” yakında TV8 ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Karakterler arasındaki çatışmaların ve açığa çıkan sırların işleneceği “Yazgı” geçmişimizden ve ailemizden birçok izi taşıyacak.

“Yazgı” yakında hafta içi her gün TV8’de.