Yargı Dizisi Osman Kim? Onur Özaydın Kimdir? Oynadığı Diziler! Boyu

Yargı dizisi Osman kim? Yargı dizisindeki Osman karakteri kimdir? Gerçek adı ile Onur Özaydın kimdir? Kaç yaşında? Aslen nereli? Evli mi? Eşi kim? Tüm bu soru cümleleri şu sıralar arama motorlarında yoğun şekilde aranmaktadır. Yargı dizisi oyuncuları arasında bulunan Onur Özaydın’ın Vikipedi bilgileri, hayatı merak edilmektedir. Burcu, boyu ve kilosu gibi çok sayıda konuda araştırmalar yapılmaktadır. Bu nedenle oyuncu hakkında bilgilendirici bir biyografi yazısı hazırladık. Böylece aradığınız soruların cevaplarına kolaylıkla ulaşabileceksiniz. İşte Onur Özaydın’ın hayatı!

Yargı Dizisi Osman – Onur Özaydın Kimdir?

Onur Özaydın, tiyatro, reklam, dizi ve film oyuncusudur.
Son zamanlarda çıkardığı şarkılarla kariyerine müzisyenliği de eklemiştir.
Onur Özaydın 6 Temmuz 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi.
Yüksek Lisans eğitimini Kadir Has Üniversitesi Film Ve Drama Oyunculuk Bölümü’nde tamamladı.

İlk kısa film oyunculuk deneyimini 2009 yılında ‘Cihangir’de Bi Ev’ isimli kısa filmde ‘Batu’ rolü ile yaşadı.
Ardından Kız Takımı dizisinde oynadı.
2011 yılında ‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’ dizisindeki oyunculuk performansı sayesinde tanınmaya başladı.
İlerleyen yıllarda Uçurum, Babam Sınıfta Kaldı, Kertenkele, Emanet, Racon, Kalbim Egede Kaldı, Hayat Sevince Güzel, Savaşçı, dizilerinde oynadı.
Ayrıca Kosmos, Oyuncu, Taş Mektep, Organik Aşk Hikayeleri, Yedinci Blog, Aşk Masalı, Prangalı Yarim, Licence gibi çok sayıda sinema filminde oynadı.
Oyunculuk kariyerinin yanı sıra, Çamlıca Gazoz, Coca Cola ve Vodafone reklam filmlerinde de yer aldı.

Televizyon ve sinema kariyeriyle birlikte çok sayıda tiyatro oyununda da görev aldı.
Ağzı Çiçekli Adam, Kapıların Dışında, Tütünün Zararları, Sevgili Doktor, Pıtırcıklar, RobinsonCruise, Sevimli Kedicikler ve Rupi, Bu Aşk’ta Bi’şey Var, Güllü, Yanlış Anlama, Hayvanat Bahçesi Masalı, Anlaşılmaz Konuşmalar, Tek Kişilik Şehir, Martı, Soğuyunca Acımaya Başlar, Kral Lear, Üçü Bir Arada oynadığı tiyatro oyunlarından bazılarıdır.
Günümüzde halen Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan Yargı dizisinde ‘Osman’ karakterine hayat vermektedir. Art 11 menajerlik bünyesinde yeni projelerde yer almaya devam etmektedir ve tiyatro kariyerini sürdürmektedir.

Boyu Ve Kilosu

2013 yılında Yeşim Egemen ile evlenen oyuncunun, Uzay isminde bir evladı vardır. Yengeç burcundandır. 1.82 cm boyundadır ve 71 kilodur. Sosyal medyada Twitter ve İnstagram platformlarını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Bu yazının hazırlandığı sırada Twitter hesabında 7.000 takipçisi bulunmaktadır. İnstagram hesabında ise 29.700 takipçisi bulunuyor. Başarılı oyuncunun takipçi sayısı her geçen gün artmaktadır. Bu sayıların Yargı dizisinin yeni bölümleri yayınlandıkça artış göstermeye devam etmesi beklenmektedir.

İnstagram Adresi onr_ozaydin

Twitter Adresi Onurozaydinn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir