Haberler

Recep İvedik 7 Fragman – Konusu Ve Oyuncuları

Recep İvedik film serisi Türkiye’de uzun yıllardır ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Serinin son filmi yayınlandı anca dijital bir platform olan Disney Plus üzerinden yayınlandığı için sinema severler filmin fragman videosunu arama motorlarında arıyor. Filmin konusu ve oyuncuları hakkında bilgiler edinmeye çalışıyor. Bu nedenle sizler için bilgilendirici bir yazı hazırladık. İşte Recep İvedik 7 hakkındaki tüm detaylar!

Recep İvedik 7 Oyuncuları Ve Konusu

Disney+ Türkiye’de yayınlanacak olan Recep İvedik 7 filminin konusu belli oldu, setten ilk kareler yayınlandı.
Yılın son çeyreğinde platformda yerini alması beklenen ve çekimleri Ayvalık’ta devam eden filmin setinden ilk kareler ise yayınlandı.
Yapımcılığını Çamaşırhane Film’in üstlendiği, senaryosunu Şahan&Togan Gökbakar’ın kaleme aldığı, başrolünde Şahan Gökbakar, Öznur Serçeler, İrfan Kangı, Murat Ergür, Eray Türk ve Nurullah Çelebi’nin yer aldığı filmin konusu şöyle:

Şehir hayatı ve ekonomik koşullardan bunalan Recep İvedik, en yakın arkadaşı Nurullah’ı da yanına alarak babaannesinden kendisine miras kalan köy evine gitmeye karar verir. Köy hayatının tadını çıkaracağı sırada, köye ve civar ormanlara zarar verecek büyük bir projenin varlığından haberdar olan Recep İvedik, köylülerle el ele vererek, bu projeye karşı heyecanlı ve komik bir maceraya atılacaktır.

Recep İvedik 7 Fragman

Recep İvedik 7 fragman veya tanıtım videosu herhangi bir platformda henüz yayınlanmadı ancak Şahan Gökbakar geçtiğimiz günlerde iki video paylaştı. Bu videoları İnstagram ve Twitter üzerinden paylaştı. Sizler için o paylaşımları yazımızın sonuna ekledik.