Haberler

Mucize Doktor 54. Bölüm İzle Tek Parça! Mucize Doktor Son Bölüm Full izle! 55. Bölümde Neler Olacak?

FOX TVnin sevilen dizisi Mucize Doktor’un son bölümü ekranlara geldi. Perşembe akşamları yayınlanan dizi 54. bölümüyle bir kez daha bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Sevilen dizide yapılan yönetmen değişikliği ise hepimizi şaşırttı. 54. bölümden itibaren yönetmen koltuğunda Yağız Alp AKAYDIN oturacak. Aytaç ÇİÇEK bugüne kadar başarıyla sürdürdüğü görevini yeni projelere yapacağı hazırlık sebebiyle Yağız Alp AKAYDIN’a devretti. Son dönemin en popüler yapımlarından birisi olan dizide, hastalığına rağmen dahiyane işlere imza atarak, doktorluk mesleğini büyük bir özveriyle ve tutkuyla yapan Ali Vefa’nın çarpıcı aynı zamanda bir o kadar da sıra dışı hikâyesi hepimizi etkisi altına alıyor. Bu bölüm yine bizleri hüzünlendiren gelişmelere sahne olurken, gelecek hafta bir sonraki bölümde olabileceklere dair birtakım ipuçları da verdi.

Mucize Doktor Son Bölüm İzle

Mucize Doktor dizisi maalesef YouTube kanalında tek parça halinde yayınlanmıyor. Ancak FOX resmi sitesinden izlenebiliyor. Aşağıdaki adrese tıklayarak son bölümü HD kalitede izleyebilirsiniz.

Mucize Doktor 54. Bölüm Tek Parça İzlemek İçin Tıklayın!

Mucize Doktor 55. Bölüm Dizi Analiz

Peki 55. bölümde yaşanacak sürpriz olaylar ve şok gelişmeler acaba neler?

Çok sevdiği eski bir arkadaşını hastahaneye getiren Vuslat, Ali’nin yapacağı tedavi sonrası istemese de Ali ile barışacak ancak yine de Ali’ye karşı önyargılarından vazgeçmeyecek. Vuslat ve Ali arasındaki buzlar kısmen de olsa eriyecek. Nazlı’ya saldıran ve ardından da benzer bir şekilde Ali’ye saldıran hasta kadının geçmişte yaşadığı ağır travma gün yüzüne çıkacak. Nazlı zor da olsa hayata tutunacak ve eski sağlığına kavuşacak. Beliz ve Ferman aşkı yeniden başlayacak. Tanju bu ikilinin arasını açmak için elinden geleni yapacak. Nazlı’nın ve Ali’nin arası şimdilik iyi ama zaman ne getirir bilinmez. Gelecek hafta tekrar görüşmek dileğiyle. Şimdilik hoşçakalın.