Kimdir

MasterChef Yeni Yarışmacı Selin Aydın Kimdir Nereli?

tv8 televizyon kanalında yayınlanan MasterChef Türkiye yarışmasına 54. Bölüm itibarı ile katılan yeni yarışmacı Selin Aydın kimdir ve nereli? Kaç yaşında? Evli mi? Ne iş yapıyor? Burcu ne? İnstagram adresi nedir? Tam adı Selin Öztürk Aydın olan yarışmacı hakkında bilgiler içeren ayrıntılı biyografi yazısıdır.

(Dilerseniz bu biyografi yazısına görsel şekilde video biyografi şeklinde de ulaşabilirsiniz)

Link https://youtu.be/cnbMuuADkb0

MasterChef Türkiye Selin Aydın Biyografisi

MasterChef Yeni Yarışmacı Selin Aydın Kim?

Selin Öztürk Aydın, 13 Ağustos 1990, İzmir doğumludur. Evlidir ve Toprak isimli bir oğlu olan yarışmacı, Manisa Celal Bayar Üniversitesi mezunudur. Annesi ve babasının Bulgaristan göçmeni olduğunu yarışmada elemelerde belirtmiştir.

Kendisini genç girişimci olarak tanımlayan yarışmacı, Atalante Danışmanlık ve Eğitim Hizmetlerinin kurucusudur. Firması, İnsan Kaynakları ve Eğitim alanında faaliyet göstermektedir. Selin Öztürk Aydın aynı zamanda Ege İş Kadınları Dernek üyesidir ve dernekte aktif olarak rol almaktadır.

Toprağı ve mutfağı sevdiğini belirten yarışmacının hayali, kendi restoranında muhteşem tatlar sunmaktır. “Mutfağa olan tutkum bana güç veriyor” diyen Selin Öztürk Aydın, MasterChef 2020’nin ana kadrosuna yedeklerden giren yarışmacılar arasında yer almaktadır.

Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan MasterChef Selin’in bu yazının hazırlandığı an itibarı ile İnstagram hesabında 22 bin takipçisi bulunmaktadır.

İnstagram Adresi https://www.instagram.com/selinozturkaydin/