Kuaförüm Sensin Jürisi Işıl Reçber Kimdir?

Kuaförüm Sensin programında jürisi Işıl Reçber kimdir ve nerelidir? Yaşı ve burcu nedir? Boyu ve kilosu nedir? Evli mi? Tüm ayrıntılar biyografi yazımızda.

Işıl Reçber Kimdir?

Işıl Reçber, 5 Ekim 1977 tarihinde Gaziantep’te doğdu. Aslen de Gazianteplidir. Ailesi Arnavut kökenli olan ünlü ismin babası ticaretle uğraşmaktadır.

5 yaşında okula gitmeden okuma yazmayı öğrendi. Türk Dili ve Edebiyatı mezunu olan annesinin de etkisiyle okul hayatı boyunca hep derece aldı.
Üniversite yıllarında basketbol takımındaydı. Sonra tenis oynamaya başladı.

Gençlik yıllarını Antalya’da ailesiyle birlikte geçiren Reçber, eşi eski kaleci Rüştü Reçber ile Antalya’da tanıştı.
Dönemin Antalyaspor kalecisi Rüştü Reçber ile tanışan Işıl Reçber, modacılıkla uğraşıyor.
Rüştü Reçber ile tanıştıktan sonra birlikteliklerini 1997 yılında evlilikle taçlandırdı.
Çiftin biri kız biri erkek olmak üzere 2 çocuğu bulunmaktadır. Uzun süredir sürdürdükleri evlilikleri ile çift ünlüler camiasında örnek bir aile olmuştur.

Modayla ilgilenen Işıl Reçber, kendi adını taşıdığı bir parfüm markası kurdu. Aynı zamanda bugüne kadar farklı kategorilerde kendi markasını yaratan Işıl Reçber’in özel koleksiyonlarda imzası bulunuyor.

Moda dünyasında hem tasarım hem de üretim tarafında uzun yıllardır aktif olarak yer almaktadır. Kendi adına kıyafetten, ayakkabıya kadar birçok koleksiyonu vardır. Sık sık giydiği kıyafetler, saç tasarımı ve makyajlarıyla gazete ve dergilerde yer alan Işıl Reçber aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerinin de önde gelen isimlerinden.

Birçok dernek ve vakfın faaliyetlerine katkıda bulunan Işıl Reçber’in Kick-box, tenis ve pilates gibi bir çok spor dalı ile arası oldukça iyi.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ünlü isimlerden biri olan Işıl Reçber,
İnstagram’ında günlük ve cemiyet hayatından kareler paylaşıyor.
Bu yazının hazırlandığı an itibarı ile İnstagram hesabında 482 bine yakın takipçisi bulunan Işıl Reçber, fotoğraflarıyla ve videoları ile beğeni topluyor.
Pek video paylaşmasa da yakın zamanda kendisine bir YouTube kanalı da açtı.

İnstagram adresi

https://www.instagram.com/isilrecber/

YouTube kanal adresi

https://www.youtube.com/channel/UCZVYZzvcFObiraygfG-lgYw/

Bir dönem Patron adlı moda programında jüri üyeliği yapan Işıl Reçber günümüzde Show TV ekranlarında yayınlanan Kuaförüm Sensin programında jüri olarak yer alıyor. Ünlü bir isim olduğu için merak edilen şu bilgileri de verelim. Işıl Reçber Terazi burcudur. 1.80 boyunda ve 65 kilodur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.