Kimdir

Kazara Aşk Meryem Kim? Nalan Örgüt Kimdir? Oynadığı Diziler

Star TV ekranlarında yayınlanmakta olan Kazara Aşk dizisinde Meryem karakterine hayat veren Nalan Örgüt kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Bugüne kadar oynadığı diziler ve filmler. Burcu, boyu ve kilosu. İnstagram adresi. Vikipedi bilgileri. Hayatı hakkında bilgiler içeren biyografi yazısı.

Nalan Örgüt Kimdir?

Nalan Örgüt tiyatro, sinema ve dizi film oyuncusudur.
17 Mayıs 1961 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi.
Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. 1989 yılında mezun olmuştur.
Yaşantısını İstanbul’da sürdüren usta oyuncu, bugüne kadar pek çok tiyatro oyununda sahne aldı. Aynı zamanda çeşitli dizilerde ve filmlerde yer aldı.

Dizileri Ve Filmleri

1990 yılından itibaren Keloğlan Sultan Kız, Kurşun Yarası, Beşinci Boyut, Tek Türkiye, Türkan, Zehirli Sarmaşık gibi dizilerle izleyici karşısına çıktı. Korkuyorum Anne, Bir Hikayem Var, Bir Cin Vakası, Suda Balık gibi pek çok sinema filminde oynadı. Ardından Yılanların Öcü, Canevim, Kazara Aşk gibi birçok film ve dizide de rol aldı. Şu sıralar Star TV ekranlarında yayınlanan Kazara Aşk dizisinde Meryem karakterine hayat vermektedir. Halen yeni projelerde yer almaya da devam etmektedir.

Kazara Aşk Meryem Kim?

Saydamların yıllardır yanında çalışan, evi çekip çeviren çalışanlarıdır. Aileden biridir. Neval Hanım’a saygılı davransa da onun dert ortağıdır. Kızı Şaziye ile Saydamların yanında yaşar.

Boy Ve Kilosu

İstanbullu oyuncu Boğa burcudur. 1.68 cm boyundadır. 65 kilogram ağırlığındadır. Bu yazının hazırlandığı an itibarı ile İnstagram’da 1.688 takipçisi bulunmaktadır.

İnstagram Adresi https://www.instagram.com/nalanorgut/

Rol Aldığı Bazı Tiyatro Oyunları

Annem En Çok Abimi Sevdi / Yönetmen Yardımcısı 2021
Gölge Ustası / Oyuncu 2016
Üçkağıtçı / İfakat Dürdane 2008
Eski Fotoğraflar / Oyuncu 1998