Kardeşlerim Dizisi Mazlum Gerçekte Kim? Kaan Sevi Kimdir Ve Kaç Yaşında? Nereli? Oynadığı Diziler

İlgiyle izlenen atv dizisi Kardeşlerim oyuncuları ile de oldukça ilgi gören bir dizi. Kadrosunda birbirinden yetenekli ve genç oyuncuları barındıran haftalık dizi reyting sıralamalarında da oldukça yukarıda ilerliyor. Dizinin en çok merak edilen isimlerinden birisi de Mazlum karakteri. Peki Mazlum karakteri gerçekte kim?

Kardeşlerim Dizisindeki Mazlum Kimdir?

Kardeşlerim dizisinde Mazlum karakterine hayat veren oyuncunun adı Kaan Sevi. Peki Kaan Sevi kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Bugüne kadar oynadığı diziler ve filmler. Boyu, kilosu ve burcu. Twitter ve İnstagram adresi. Tüm bu konular izleyiciler tarafından arama motorlarında aratılmakta. Bu nedenle sizler için bulabildiğimiz cevapları bir araya getirdik. Bazı bilgiler netleştikçe de yazımıza ekleme yapabileceğimizi de hatırlatalım. İşte Kaan Sevi hakkında bilgiler içeren biyografi yazımız. Ayrıca dilerseniz yazı sonuna eklediğimiz video ile de görsel olarak hayatı ile ilgili bilgi edinebilirsiniz.

Kaan Sevi Kimdir?

Kaan Sevi tiyatro, dizi ve sinema filmi oyuncusudur.
25 Nisan 1994 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi.
İlkokul yıllarında oyunculuğa ilgi duydu ve okulda sahnelenen oyunlarda yer aldı.
Küçük yaşlardan itibaren hem oyunculuk hem de spora ilgi duyan Kaan Sevi dört beş yaşlarındayken yelken sporu yapmaya başladı.
13 yıl boyunca lisanlı olarak basketbol oynadı.
Bir dönem foto modellik ve dalış eğitmenliği de yapan genç yetenek lise eğitimini İzmir Amerikan Koleji’nde Radyo ve Televizyon bölümünde aldı.
Üniversite eğitimini ise İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nde aldı.
Başkent İletişim Akademisi’nde ve Beyti Engin gibi usta isimlerden de özel oyunculuk eğitimleri aldıktan sonra film ve dizi sektörüne yöneldi.

Dizileri Ve Filmleri

İlk oyunculuk deneyimini 2017 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Adı Efsane dizisinde Ali karakterini canlandırarak yaşadı.
2018’de İyi Oyun isimli sinema filminde Samper rolü ile yer aldı.
2019’da Show TV’de yayınlanan Nöbet dizisinde Onbaşı Koray karakterine hayat verdi.
Yine aynı yıl Dijital Esaret sinema filminde Burak rolü ile yer aldı.
Sonrasında Bay Yanlış dizisinde ve Star TV ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı dizisinde yer aldı.
Genç yetenek şu sıralar atv ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim isimli dizide Mazlum karakterini canlandırıyor.
Aynı zamanda tiyatro oyunlarında da sahne alıyor.

Boy Ve Kilosu

Yaşantısını İstanbul’da sürdüren oyuncu bekardır. Boğa burcudur. 1.80 boyundadır ve 76 kilodur. Aslen nereli olduğu tam bilinmese de yaşantısına bakıldığında İzmirli olduğunu söyleyebiliriz. Sevgilisi olup olmadığı ise bilinmiyor.
Sosyal medyayı aktif şekilde kullanmaktadır ve bu yazının hazırlandığı sırada Twitter’da 3.000 İnstagram’da 57.300 takipçisi bulunmaktadır.

Twitter Adresi https://twitter.com/kaansevii

İnstagram Adresi https://www.instagram.com/kaansevi/

Kaan Sevi Biyografi Videosu https://youtu.be/0RvRJoRnOHw

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.