Lezzet Düşkünleri Yarışmacısı Selen Özcan Ve Gizem Özcan Kimdir?

Lezzet Düşkünleri yarışmacısı Selen Özcan kimdir ve nereli? Selen Özcan kaç yaşında? İnstagram hesabı var mı? Yarışmadaki Ekip arkadaşı Gizem Özcan kim?

TV8 ekranlarında şef Gabriele Sponza’nın sunduğu Lezzet Düşkünleri programında yarışan ve güzelliği ile tüm dikkatleri üzerine çeken Selen Özcan ve kardeşi Gizem Özcan kimdir? İnstagram kullanıyor mu? Hesap adresi nedir? Selen Özcan kaç yaşında? Nereli? İşte yarışmacı ile ilgili ayrıntılı bilgiler…

TV8 kanalının yeni yarışması Lezzet Düşkünleri Gabriele Sponza sunuculuğunda izleyici ile buluştu. Yarışmacıların da kim oldukları yarışmanın başlaması ile birlikte merak edilmeye başladı. En çok merak edilen isimler arasında Selen Özcan var. Peki Selen Özcan kimdir? Yarışmada kiminle ortak olarak yarışacak? İşte ayrıntılar!

SELEN ÖZCAN KİMDİR?

22 yaşında olan Selen Özcan, aslen Kayserili ve Hukuk Fakültesi öğrencisi. Babaannesinden yemek yapmayı öğrenen Selen yemeklerde iddialı, partneri Gizem ise tatlılar konusunda çok iddialı. İki kardeş el ele vererek yarışmaya giren yarışmacılar, İstanbul’da birlikte yaşıyor ve eğitimlerine devam ediyorlar.

Evde görevleri paylaştıklarını söyleyen kardeşler, ara sıra da olsa yemek ve kıyafet konusunda tartıştıklarını söylüyor.

Selen Özcan’ın partneri olan kardeşi Gizem Özcan ise 20 yaşında ve Hukuk Fakültesi’nde okuyor.

Gizem Özcan İnstagram Hesabı Adresi

https://www.instagram.com/gizemozcan.g/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.