Dizi Haberleri

Dünya Hali Oyuncuları TRT! Tüm Oyuncular Ve Karakterler – Dizi Analiz

TRT 1 son zamanlarda yayınladığı dizilerle ilgi odağı olmaya devam ediyor. Kanalın yeni sezondaki dizilerinden birisi de Dünya Hali. Peki Dünya Hali oyuncuları kimler? Dizide kim kimdir? Hangi oyuncu hangi karakteri canlandırıyor? Dizinin senaristi kim? Dünya Hali hangi gün ve saat kaçta? Nerede çekiliyor? Final mi yapacak? Tüm bu soruların cevaplarını içeren bir dizi analiz yazısı hazırladık. Böylece aradığınız soruların cevaplarında kolaylıkla erişebileceksiniz.

Dünya Hali Oyuncuları

Caner Şahin – Sinan
Pelin Albay – Kıvılcım
Ozan Çelik – Azim
Tolga Tekin – Güven
Hakan Emre Ünal – Vural
Mert Denizmen – Yüksel
Selin Hasar – Zeynep
Ayfer Tokatlı – Fulya
Hüseyin Elmalıpınar – Halis
Mekin Sezer – Kutlucan
Adnan Başar – Talat
Naşit Özcan – Burhan
Zeki Ocak – Namık
Eray Kaman – İnan

Dünya Hali Final Mi Yapacak?

Diziyi izleyenlerden çok fazla beğenenler de var pek beğenmeyenler de var. Konu olarak Leyla İle Mecnun dizisine benziyor diyebiliriz. Komedinin haricinde bazen duygulandıran ve sosyal mesajlar veren de bir dizi. Dizinin bitmemesini isteyen kitlenin çoğunlukta olduğu görülüyor diyebiliriz. Bunu ekşi sözlük yorumlarına ve dizinin sosyal medya hesaplarına gelen yorumlara bakarak anlayabiliyoruz. Ancak izlemeyenlerin pek yorum yapmadığını hesaba katarsak geriye tek seçenek reyting oranları kalmaktadır. Şimdilik istenen ilgiyi tam göremese de dizi ile ilgili bilinen resmi bir final kararı bulunmuyor. Zaten TRT dizilerini kolay kolay erken finale götürmemektedir. Bu yazının hazırlandığı sırada resmi İnstagram sayfası 7.225 kişi tarafından takip edilmektedir. Dizinin YouTube kanalında ise 23.000 kadar abonesi bulunmaktadır.

Nerede Çekiliyor?

İzleyiciler dizinin nerede çekildiğini de merak etmektedir. Bu souyu da cevaplayalım. İstanbul’un çeşitli ilçelerinde dizinin çekimleri gerçekleştirilmektedir.

Dünya Hali Ne Zaman Ve Saat Kaçta?

Dünya Hali, her Çarşamba saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında yayınlanmaktadır.

Senaristi Kim?

Öncelikle dizinin senaryosu tek bir kişi tarafından yazılmıyor. Absürt komedi türündeki dizinin giriş bölümünde senaryo yazarlarının isimleri verilmiştir. Bu isimler Murat Kaman, İdris Meydi, Osman Nail Doğan, Cem Tunçer ve Eray Kaman’dır. Yapımcısı Ahmet Tarık Güven, yönetmeni ise Murat Zaloğlu’dur.

İnstagram Adresi https://www.instagram.com/dunyahalitrt/