Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi Konusu Ve Oyuncuları – atv yeni dizi 2022

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi konusu nedir? Ben Bu Cihana Sığmazam Oyuncuları kimler? Dizide kim, kimdir? Hangi oyuncular hangi karakterleri canlandırıyor? Ben Bu Cihana Sığmazam nerede çekildi? Ne zaman, hangi kanalda başlayacak? Sizler için tüm bu soruların cevaplarını içeren ayrıntılı bir yazı hazırladık. Ayrıca dizinin sosyal medya hesaplarına ulaşabilmeniz için adresleri yazımızın sonuna ekledik. İşte Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi hakkındaki tüm detaylar…

Oktay Kaynarca’nın başrolünde olduğu dizi heyecanla bekleniyor. Oyuncu kadrosu içerisinde bulunan oyuncular merak ediliyor. Henüz tanıtım videosu fragman videosu yayınlanmamasına rağmen bir çok YouTube kanalı dizi ile ilgili çeşitli görselleri bulunduğu videoları şimdiden paylaşmaktadır. Dizinin oyuncu kadrosu netleşti ve çekimleri devam ediyor. İşte dizi hakkındaki ayrıntılar…

Ben Bu Cihana Sığmazam Nerede Çekiliyor? Ne Zaman Başlayacak?

Proje tasarım ve genel hikayesini Oktay Kaynarca ile Onur Tan’ın oluşturduğu dizinin yapımcılığını Güzel Adamlar Medya üstleniyor. Yönetmen koltuğunda Onur Tan’ın oturduğu dizinin senaryosunu Yusuf Reha Alp, Mahinur Ergun ve Ali Can Yaraş kaleme alıyor. Uzun bir ön hazırlık çalışmasının ardından sete çıkan ekip kostümünden, mekanlara, sanattan tekniğe kadar birçok detay üzerinde titizlikle çalıştı. Ekip, İstanbul çekimlerinin ardından hikayenin yurtdışında geçen bölümlerini çekmek için ipek yolunun başkenti ve aynı zamanda dünya tarihinde 16 devlete başkentlik yapmış olan Semerkand ve Buhara’ya gidildi. Şu anda çekimlere devam ediliyor. Özbekistan çekimlerinden sonra İstanbul’a dönecek olan ekip çekimlere devam edecek. Dizininin yayın tarihi henüz açıklanmadı ancak en geç Eylül başında birinci bölümün yayınlanması bekleniyor.

Konusu

atv’nin ekrana damga vurmaya hazırlanan dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam’da, köklü ve güçlü bir aileden gelen Cezayir Türk’ün intikamı öne çıkıyor devleti için çalışan ve bir sabotaja kurban giden ağabeyinin intikamını alır. Devletin bekası ve ailesinin güvenliği için öldü gösterilerek yeni bir hayata başlar. Cezayir Türk, yurtdışında devam eden operasyonlarda bir yaralanma sonucu sınır tanımayan doktorlardan Firuze ile tanışır. Her ne kadar eşini ve ailesini özlese de onlara bir daha dönemeyeceğini bilmektedir. Firuze’ye aşık olup yeniden bir aile kuran Cezayir, bir süre sonra deşifre olur ve tekrardan hayata, İstanbul’a dönmek zorunda kalır. Fakat bu gelişmelerden ne yeni ailesinin ne de yıllardır onu özleyen ve mezarında dua eden ailesinin haberi vardır. Emanet ederek geride bıraktığı İstanbul ise bambaşka bir İstanbul olarak karşısına çıkacaktır.

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi Oyuncuları

Ben Bu Cihana Sığmazam kadrosu birbirinden iddialı oyuncularla güçlenirken Ebru Özkan, Pelin Akil, Ali Seçkiner Alıcı, Hakan Karahan, Erkan Sever, Ragıp Savaş gibi önemli isimler kadroya dahil oldu.

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi tam kadrosu ise şu şekilde oldu: Oktay Kaynarca (Cezayir), Ebru Özkan (Leyla), Pelin Akil (Firuze), Ali Seçkiner Alıcı (Kurban Baba), Hakan Karahan (Dumrul), Erkan Sever (Orhan), Ragıp Savaş (Atakan), Gülenay Kalkan Ünlüoğlu (Elmas), Eren Vurdem (Azamet), Aslı Sevi (Azade), Kerem Kupacı (Ethem), Ziya Kürküt (Bekir), Pelin Uluksar (Süheyla), Mina Derman (Suna), Batuhan Sezer (Ömer Asaf), , Değer Alp (Canan), Başak Kıvılcım Ertanoğlu (Zühre), Burcu Binici (Meltem), Ömer Kurt (Kerim), Mert Kırlak (George Bagnall), Ahmet Yıldırım (Cafer), Tanıl Yöntem (Canberk), Doruk Öztürk (Şamil), Osman Albayrak (Beyler Divanı Azer), Melisa Duru Ünal (Mercan), Aylar Melayeva (Sevim), Hanbey Oğuzhan Çoban (Besim) ve Işıl Yücesoy (Gülendam).

Ben Bu Cihana Sığmazam Twitter Adresi benbucihanatv Instagram Adresi benbucihanatv Facebook Adresi benbucihanatv

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.