Kimdir

Demirhan Demircioğlu Kimdir? İçimizdeki Ateş Mert Kim?

Demirhan Demircioğlu kimdir? Kaç yaşında? İçimizdeki Ateş Mert kim? Oynadığı diziler. Boyu ve kilosu. Hayatı, hakkında bilgiler içeren biyografi yazısı. İnstagram adresi.

Demirhan Demircioğlu Kimdir?

Demirhan Demircioğlu, 1993 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 29 yaşındaki genç oyuncu, 1,80 boyundadır ve 72 kilodur. Demirhan Demircioğlu, lisans mezunudur. Sadece oyunculuk ile değil, müzikle de uğraşıyor.

Demirhan Demircioğlu’nun ilk ve tek oyunculuk deneyimi 2020 yılında yayınlanan Hekimoğlu dizisidir.
Hekimoğlu dizisinde Kerem rolünü canlandıran oyuncu, aynı zamanda Fuse Tea, Vakıfbank gibi reklamlarda rol aldı.

2020 de ise Timuçin Esen’in Hekimoğlu dizisinin bir bölümünde başrolde yer alarak hastalanan sporcu bir genç olan Kerem’e başarı ile hayat vermiştir.

Demirhan Demircioğlu yüzmeyi, motor sporlarını ve seyahat etmeyi çok sevmektedir. Demirhan Demircioğlu tam bir hayvan severdir. Kedileri ve köpekleri çok sevmektedir.

Günümüzde atv ekranlarında yayınlanmakta olan İçimizdeki Ateş dizisinde Mert Karaman karakterini canlandırmaktadır.
Yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Atakan Hoşgören, İpek Filiz Yazıcı, Ceren Benderlioğlu, Gizem Arıkan ve Burak Sevinç gibi isimler de rol almıştır.

İçimizdeki Ateş Mert Karaman Kim?

22 yaşında. Üç çocuklu ailenin en küçük oğlu olmasına rağmen sorumluluk sahibi, dürüst, adalet tek kılavuzu. Analitik zekaya sahip aynı zamanda iyi bir gözlemci sesi de güzel. Genç kızların sevgilisi, büyüklerin hayırlı evladı, çocukların eğlenceli abisi. Kafasına koyduğunu yapar. Kolay kolay geri adım atmaz.

İnstagram Adresi demirhan.demircioglu